Pusztainé: Remek hét a Hunguest Hotel Pelionban! - Hunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése
1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül

Remek hét a Hunguest Hotel Pelionban!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szálloda nagyon szép környezetben helyezkedik el, fürdési, pihenési lehetősége a belső parkjának kiváló, biztos pihenési lehetőség biztosított. A szállodát fás liget veszi körül. Gyerekeknek játszótér, de mégis csendes pihenő az idősebb korosztályoknak. Közvetlen szomszédságában, a tavas barlang, csónakázással. A település "Kisvárosi" jellegét emeli, a város tisztasága, fegyelmezett és udvarias lakossága, az üzletek kiszolgálása, és közlekedése.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni Pusztainé felhasználót?    Igen

2019. július 2. - Hunguest Hotel Pelion válasza Pusztainé értékelésére:
Kedves Pusztai Józsefné,

köszönjük, hogy leírta nekünk véleményét és megosztotta másokkal is. Szavai nagyon jól estek szállodánk munkatársainak, kedvességét köszönjük. Bízunk benne, hogy a jövőben is hozzájárulhatunk majd a pihenéséhez.
Hotel Pelion (Hunguest Hotel Pelion)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
8300 Tapolca
Köztársaság tér 10.

2019. július 14.
Teljes mértékben megfelelt családos nyaralásnak. Medencék, játékok, Wellnes,nyugalom, gyönyörű környezet, bőséges jó minőségű ételek, udvarias kiszolgálás.Két gyermekkel nyaraltunk 3 napot töltöttünk el a szállodában. Megnéztük és csónakáztunk a tavasbarlangban a szálloda biztosította a soron...

2019. június 27.
Nagyon kellemes kikapcsolódáson vagyunk túl a Hotel Pelion jóvoltából. Mind az ellátás, mind a szolgáltatások rendkívül magas színvonalúak voltak. Csak ajánlani tudom családosoknak és gyermek nélkülieknek egyaránt.

2019. június 26.
Szuper ket ejszaka volt, mindennel teljesen elegedettek voltunk. Egyetlen dolog ami minket zavart, hogy a szobak erkelyei nem dohanyzoak, dohanyzasra kijelolt hely csak a foldszinten van

Hunguest Hotel Pelion, Tapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Pelion extra akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-17 - 2020-06-30
 - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 39.330,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2018-08-22 - 2020-08-30
 - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2018-07-11 - 2020-06-30