Somodi Ferenc: Remek ket ej HUNGUEST HOTEL PELION - Hunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése
1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül

Remek ket ej HUNGUEST HOTEL PELION

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Szuper ket ejszaka volt, mindennel teljesen elegedettek voltunk. Egyetlen dolog ami minket zavart, hogy a szobak erkelyei nem dohanyzoak, dohanyzasra kijelolt hely csak a foldszinten van

Étkezés:

Szeretnéd követni Somodi Ferenc felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca
8300 Tapolca
Köztársaság tér 10.

2019. július 14.
Teljes mértékben megfelelt családos nyaralásnak. Medencék, játékok, Wellnes,nyugalom, gyönyörű környezet, bőséges jó minőségű ételek, udvarias kiszolgálás.Két gyermekkel nyaraltunk 3 napot töltöttünk el a szállodában. Megnéztük és csónakáztunk a tavasbarlangban a szálloda biztosította a soron...

2019. június 27.
Nagyon kellemes kikapcsolódáson vagyunk túl a Hotel Pelion jóvoltából. Mind az ellátás, mind a szolgáltatások rendkívül magas színvonalúak voltak. Csak ajánlani tudom családosoknak és gyermek nélkülieknek egyaránt.

2019. június 16.
A szálloda nagyon szép környezetben helyezkedik el, fürdési, pihenési lehetősége a belső parkjának kiváló, biztos pihenési lehetőség biztosított. A szállodát fás liget veszi körül. Gyerekeknek játszótér, de mégis csendes pihenő az idősebb korosztályoknak. Közvetlen szomszédságában, a tavas...

Hunguest Hotel Pelion, Tapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Pelion extra akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-17 - 2020-06-30
 - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 39.330,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2018-08-22 - 2020-08-30
 - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 41.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2018-07-11 - 2020-06-30