eraspal: Egy jó hétvége a Pelioban. - Hunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca értékelése
1. helyezett a 9 tapolcai szállás közül

Egy jó hétvége a Pelioban.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Tetszett a szálloda, gyerekbarát. Jó hogy nagy játszótér és különböző játékok találhatók a szálloda területén. A Pinoccio club, egy fabatkát sem ér, bent ült a két hölgy, de fülük botját sem mozgatták, hogy lefoglalták volna a gyereket, mivel velem voltak szórakoztathattam őket én. Ez másik szállodába nem így volt. A wellnes részlegre ráférne egy kis felújítás , főleg a kültéri részlegre, és jó lenne ha a kültéri csúszda folyamatosan nyitva lenne, nem csak fél órákra, mikor a felügyelőnek kedve van. Összességeben jól éreztük magunkat egy 4 és egy 6 éves gyerekkel.

Szeretnéd követni eraspal felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Pelion Tapolca
8300 Tapolca
Köztársaság tér 10.

2019. szeptember 26.
Voltunk már jónéhány helyen az országban, de ilyen profi kiszolgálással, ilyen udvarias személyzettel nem találkoztunk sehol. Ismerőseinknek, barátainknak tiszta szívvel ajánljuk és vélhetően mi magunk is visszatérünk még...

2019. július 14.
Teljes mértékben megfelelt családos nyaralásnak. Medencék, játékok, Wellnes,nyugalom, gyönyörű környezet, bőséges jó minőségű ételek, udvarias kiszolgálás.Két gyermekkel nyaraltunk 3 napot töltöttünk el a szállodában. Megnéztük és csónakáztunk a tavasbarlangban a szálloda biztosította a soron...

2019. június 27.
Nagyon kellemes kikapcsolódáson vagyunk túl a Hotel Pelion jóvoltából. Mind az ellátás, mind a szolgáltatások rendkívül magas színvonalúak voltak. Csak ajánlani tudom családosoknak és gyermek nélkülieknek egyaránt.

Hunguest Hotel Pelion, Tapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Pelion extra akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-11-17 - 2020-08-30
 - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.352 - 36.955,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
Érvényes: 2018-08-22 - 2020-06-30
 - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 38.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2018-07-11 - 2020-08-30