Kiskirálylány szobra Tapolca

Kiskirálylány szobra Tapolca
Kiskirálylány szobra TapolcaKiskirálylány szobra Tapolca
Kiskirálylány szobra TapolcaKiskirálylány szobra Tapolca

Kiskirálylány szobra Tapolca bemutatkozása

Marton László, tapolcai szobrászművész kiskirálylány alkotása sokaknak ismerős lehet, hisz Budapesten, a Dunakorzón is találkozhattatok vele. Marton alkotását legidősebb lányáról, Évikéről mintázta. 1990-ben helyezték ki a szobrot. Érdekesség, hogy a szobor másolata megtalálható Japában, a Tokyo Metropolitan Art Space előtt is.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kiskirálylány szobra Tapolca vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2282 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44026 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 25.a párjával járt itt
Mindig ott mászkálok a tapolcai főtéren, nem tudom, miért, talán innen jó lemenni a tóhoz, meg itt van parkoló, szóval ez a centrum. Ez a kiskirálylány meg sokig nem is tűnt fel, csak egy-két éve. Valahogy nem főhelyen van, kissé takarva, inkább valahol az árnyékban.
Kiskirálylány szobra Tapolca - Külső képKiskirálylány szobra Tapolca - Külső képKiskirálylány szobra Tapolca - EgyébKiskirálylány szobra Tapolca - EgyébKiskirálylány szobra Tapolca - EgyébKiskirálylány szobra Tapolca - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 37 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.