Négy Évszak szoborcsoport Tapolca

Négy Évszak szoborcsoport Tapolca
Négy Évszak szoborcsoport TapolcaNégy Évszak szoborcsoport Tapolca
Négy Évszak szoborcsoport TapolcaNégy Évszak szoborcsoport Tapolca

Négy Évszak szoborcsoport Tapolca bemutatkozása

A köztéri alkotás a Malom-tó közelében található és Márton László készítette 1993-ban. Márton László tapolcai születésű Kossuth-díjas szobrászművész. A bronz szoborcsoport 4 női alakot ábrázol, akik az évszakokat jelképzeik.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Négy Évszak szoborcsoport Tapolca vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2282 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44026 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 20.a párjával járt itt
Tapolcán a Malomtótól néhány lépésnyire, de nem a tó partján, hanem egy kis emelt teraszon áll a Négy évszak szobor. A négy nő négy különböző égtáj felé néz, és egy gyönyörű kis parkban található. A tapolcai művész alkotása talán azt is szimbolizálja, hogy a város minden évszakban él, fogad vendégeket, kínál látnivalókat. Mindenképpen a megtekintésre ajánlott kategória!
Négy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 132 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.