Négy Évszak szoborcsoport Tapolca

4,5
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
6. helyezett
Négy Évszak szoborcsoport TapolcaNégy Évszak szoborcsoport Tapolca
Négy Évszak szoborcsoport TapolcaNégy Évszak szoborcsoport Tapolca
17 fotó

Négy Évszak szoborcsoport Tapolca bemutatkozása

A köztéri alkotás a Malom-tó közelében található és Márton László készítette 1993-ban. Márton László tapolcai születésű Kossuth-díjas szobrászművész. A bronz szoborcsoport 4 női alakot ábrázol, akik az évszakokat jelképzeik.

132 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

132 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.08.31-ig
Malom-tó Vendégház Tapolca
52.210 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
59.823 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Négy Évszak szoborcsoport Tapolca vélemények

2076
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2233 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42638 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 20.a párjával járt itt
Tapolcán a Malomtótól néhány lépésnyire, de nem a tó partján, hanem egy kis emelt teraszon áll a Négy évszak szobor. A négy nő négy különböző égtáj felé néz, és egy gyönyörű kis parkban található. A tapolcai művész alkotása talán azt is szimbolizálja, hogy a város minden évszakban él, fogad vendégeket, kínál látnivalókat. Mindenképpen a megtekintésre ajánlott kategória!
Itt fényképeztem:
Négy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - EgyébNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső képNégy Évszak szoborcsoport Tapolca - Külső kép
Még több kép (10 db) >>
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 131 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.