Összességében jó hotel

Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal a térképen

2018. januárban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. február 22.
A hotel 2017 szilveszteri csomagját vettük igénybe, 3 éjszakát töltöttünk el, beleértve a szilvesztert is. A hotel tisztasága kifogástalan volt, a személyzet is nagyon kedves volt és tényleg mindent megtettek, hogy a vendégek elégedettek legyenek.

A Wellness részleg is kellemes volt. A barlangfürdő nagyon ötletes, csak levegőtlennek éreztem többször. De a medence vizek hőmérséklete rendben volt, tiszta volt minden. Külön tetszett, hogy nem volt tömeg.

Félpanziós ellátást tartalmazott a csomagunk. A szálloda gyengeségét a konyhán találtam meg. A reggeli egy középkategóriás reggelinek felelt meg. Egy 3 csillagos hotelben is ilyen szinvonalú, választékű reggelit nyújtanak.
A vacsoráknál az ételek pazar minőségűek voltak, különleges ízek, művészien tálalva. Viszont a mennyiséggel voltak gondok. Éppen elég volt, hogy ne legyünk éhesek. Ezt betudtuk annak, hogy egy ötcsillagos hotelben az elegancia a lényeg, mégsem szólhat az este zabálásról, illetve nem ez az a hely ahol az embernek tele kellene zabálnia magát. Igaz voltunk már más ötcsillagos hotelben is, ott ettünk jóllakásig, dehát elfogadjuk az eltérő arculatot.

A szilveszteri gálavacsora kifogástalan volt, úgy mint a programok és a személyzet figyelmessége. Igazán jól éreztük magunkat.

Összességében elmondható, hogy elégedettek voltunk, jól sikerült kis szilveszteri pihenés volt. Az ára borsos volt, de adta az élményt. Visszatérnék még szívesen.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Átlagos

Andrássy Rezidencia Wine & Spa további értékelései

2023.02.27családjával
Átalakítás után nagyon szép lett ,a minőség nem változott.Kellemes zene a terekben, gyönyörű wellness,fiatalos személyzet,finom ételek.Jótt tett a változás a hotelnek.Hibátlan
2021.10.21a párjával
Kényelem, tisztaság, szuper wellness és kifogástalan ételek. A finom borok már csak a hab a tortán.
2020.08.05a párjával
Már másodjára járunk itt.Semmit sem változott.Igényes,tiszta szobák,finom ételek,ami szerviz tányéros vacsorát foglal magába.Választékos reggeli,finomságokkal.A wellnessrészleg kiemelkedő.szuper ,jó hőfokú úszómedence,szaunák,gőz,többféle élményzuhany,merülőmedence,jég,stb.Reggel 8-20-ig...
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2026.01.31-ig