Kathyke: Páros kikapcsolódás - Hotel Kiss Tata

Hotel Kiss Tata értékelése
2. helyezett a 27 tatai szállás közül

Páros kikapcsolódás

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt. A szoba egyszerű, de kényelmes - az ágy talán kissé puha volt, de ez ízlés kérdése -. A svédasztalos reggeli pazar volt a grillsajton keresztül a lecsóig és a krémtúróig volt minden, azonban a vacsora nem sikerült olyan jól. Az ajánlat szerint 3 fogásos lett volna, ami valószínűleg a telt ház miatt svédasztalos lett. A vacsora ízeit kevésbé találták el, hiányoltam az abszolút kommersz, felnőttek-gyerekek számára egyaránt megfelelő bolognait, rántott hús + sült krumpli lehetőségeket. A muszaka, a szilvás gombóc, a gesztenyés tiramisu elég megosztó ételek ahhoz, hogy mindenki tetszését elnyerjék.
A wellness és a szabadtéri medence megfelelő volt, a víz mélysége miatt inkább az úszómedencét preferáltam.
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt.
Tata pedig gyönyörű kisváros! :)

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Kathyke felhasználót?    Igen

Hotel Kiss Tata
2890 Tata
Bacsó Béla u. 54.

2019. augusztus 13.
A hotel kívül belül nagyon szép. "Patent" tisztaság és rend van mindenhol. Az ágyak még a Standard szobákban is rendkívül kényelmesek. A személyzet kedves és mosolygós. Az étkezésnél a reggelik finomak, változatosak és bőségesek voltak, a vacsorával szemben. Kivéve az utolsó estén. A kislányom...

2019. július 9.
Felháborítónak tartottam, hogy megengedik a medence mellett a dohányzást. Fürdés közben 1-2 m-re a medencétől többen és csoportosan is dohányoztak. A fürdés így élvezhetetlen, mert valaki mindig füstölt az orrom alá. A recepción nem tudtak megfelelő tájékoztatást adni arról, hogy lehet vagy sem....

2019. május 7.
Karácsonyi szállást kerestünk viszonylag közel a fővároshoz, így jutottunk el Tatára. Először csak terepszemlére, de a MÁV hozzásegített, hogy ki is próbáljuk a szállodát. Vezetékszakadás miatt ugyanis este nem tudtunk hazautazni. Barátságos fogadtatásban volt részünk, annak ellenére, hogy a...

Hotel Kiss, Tata kiemelt csomagajánlatai
 - Pihentető ünnepek  Karácsony ajánlat (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi foglalkozásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos és szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-27
 - Nyugodt pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, mindennap süteménnyel és kávéval, fürdőköpeny bekészítéssel, masszázs kuponnal, kedvezményes éttermi fogyasztással, Duna-Mente Kártya használattal, szabadidős és sportos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-27 - 2019-12-29
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 31.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02