Tata Panzió Tata

Senior kedvezmény 60+
Portobello Hotel Esztergom

Tata Panzió Tata vélemények

Szörnyű 2019. március 11.kollégákkal járt itt
Modortalan tulajdonos, aki hosszan váratja az érkező vendégeket, mert konkrétan nincs állandó recepció. Távozáskor természetesen jelen van, de csak készpénzzel lehet fizetni, és természetesen számlát nem ad. A panzió a forgalmas 1-es út túloldalán van közvetlenül. Így a tóhoz lejutni felettébb izgalmas vállalkozás még hétvégén is.
Tata Panzió Tata - Egyéb
Szörnyű 2019. január 1.gyerekekkel járt itt
Koszos volt minden.
A tulajdonos viselkedése borzasztó.
A szolgáltatásokat nem lehetet jasználni ( kondigép, szauna)
Kiváló 2017. június 12.családjával járt itt
Egy éjszakára szálltunk meg,meg voltunk elégedve, kedves házigazda, a szoba tiszta volt,kényelmes ággyal és kanapéval. erkély nem a főút fele nézett,de így is minden szuper volt. a parkoló védett helyen,a szobánkból épp ráláttunk,még ha lenne egy kis étterem is bent a szállóban ,még több csillagot ÷szivecskét adnék .
Tata Panzió Tata - EgyébTata Panzió Tata - KörnyékTata Panzió Tata - SzobákTata Panzió Tata - KörnyékTata Panzió Tata - KörnyékTata Panzió Tata - Szórakozás/SportTata Panzió Tata - BelsőTata Panzió Tata - BelsőTata Panzió Tata - BelsőTata Panzió Tata - BelsőTata Panzió Tata - Külső képTata Panzió Tata - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2016. április 22.barátokkal járt itt
Ugyan 10 perccel hamarabb érkeztünk, mint a szálláshelynél meghirdetett legkorábbi érkezés dátuma, a szállásadót alig tudtuk utolérni. A szoba három/négy ágyasnak volt meghirdetve, de kinyitott ágyak mellett alig tudtunk közlekedni, mert szekrény nem lévén a táskáinkból kellett élnünk, ami sok helyet foglalt.