Derítő-tó Tata

Derítő-tó Tata
Derítő-tó TataDerítő-tó Tata
Derítő-tó TataDerítő-tó Tata

Derítő-tó Tata bemutatkozása

1961-ben az Öreg-tó védelmére építettek egy gátat, amely létrehozta ezt a tavat. A területén lévő fákat nem vágták ki, ezért pompás élőhelye lett kisebb és nagyobb halaknak is. Ma igazi horgászparadicsom! Azonban magánkézben van, ezért a horgászáson kívül csak sétálni van lehetőség a tó körül, de ez senkinek ne vegye kedvét, ugyanis a környezet éppen elég zöldellő ahhoz, hogy ne hiányoljuk a kerékpárt, vagy mondjuk a teniszt.

Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Derítő-tó Tata vélemények

Időpazarlás 2022. augusztus 30.családjával járt itt
4 nap alatt 6 horgász semmit nem fogott még kapás sem volt. A lefoglalt faház kritikán alul lepukkant volt. A honlapjukon szereplő képek kb. a kezdetekkor készülhettek kb 10 éve. A tó környéke szép!
Derítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - Egyéb
Időpazarlás 2022. május 31.családjával járt itt
Ez mint horgásztó egyenlő a nullával, fogás több nap alatt, semmi,de még kapás se, leakados több szerelek odalett, a halőr 10 -17 kg-fogásokrol regl,na szóval soha többé itt, és aki pcazni jönne az inkább ne ne.
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2022. február 13.a párjával járt itt
Látom ám, hogy az ittjartam. hu a legjobb látnivalók közé sorolta, de nem értékelte még senki. Tegyünk hát hozzá pár szót. Pár éve, amikor először jártam ott, sokkal szabadabb volt a bejárás, zavartalanul lehetett autóval behajtani, körbejárni, az épített hosszú pallóra rásétálni a víz fölé. . . talán megelégelték a helyiek.
Derítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - EgyébDerítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - Külső képDerítő-tó Tata - Külső kép