Esszencia Juice Bar Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Esszencia Juice Bar Tatabánya vélemények

Gyenge 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Egy ideje nyomonkövettem a közösségi oldalon az oldalukat. A hirdetések alapján nagy reményekkel indultam neki. Első nekifutásra zárva volt az ajtó 15-kor, kerestem a nyitvatartást az ajtón, sajnos nem találtam. . . Második alkalommal menüt szerettem volna, de elfogyott. . . Harmadik alkalommal kaptam menüt, de nem azt, amit kértem, sajnos csak az otthoni fogyasztáskor tűnt fel.
Átlagos 2018. június 6.egyedül járt itt
Saláták, Juicok, hirdeti a tábla. Gondoltam kipróbálom. Bent nem volt semmi. Még eladó sem. A konyhában volt sokáig, úgyhogy próbáltam felhívni a figyelmét arra, hogy ott vagyok. Juicét, vagy smootiet akartam inni, nos mire kész lett, turmix lett belőle. Saláta semmi, szendvics semmi. Leülni csak kint lehet, mi van akkor ha esik az eső?
Az ezer forintért szomjas maradtam, meg éhes.
Esszencia Juice Bar Tatabánya - Külső kép