Sport Hotel Tatabánya

2800 Tatabánya, Ságvári Endre út 9.

Sport Hotel Tatabánya a térképen

Sport Hotel Tatabánya értékelése:

1. helyezett az 5 tatabányai szállás közül
59. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Sport Hotel Tatabánya vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hosszú hétvégén töltöttem ott egy éjszakát barátokkal. Ár/érték arányban teljesen megfelelő 3 csillagnál ennyit vár az ember. A reggeli finom volt, bár a meleg ételek, már kihűltek, mire mentünk. A személyzet külön dicséretet érdemel. a recepciós hölgy és az éttermi kiszolgálók is nagyon kedvesek, segítőkészek és ami számomra fontos mosolygósak voltak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Jó elhelyezkedésű hotel Tatabányán a Sport Hotel, mely drága, s sok tekintetben is felújításra szolgál. / fürdőszoba, ágyak, . . stb / A személyzet kedves, de kevesen vannak. A hajnalig tartó zene miatt kevésbé lehetett aludni. A reggeli és az ebéd bőséges, jó minőségű, az egészséges étkezést szolgálja. Parkolási lehetőség megfelelő.

2014. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Konferencia alkalmával jártam itt. Sem pozitív, sem negatív élményem nem volt, úgy gondolom, ár-érték aránya megfelelő. Elhelyezkedése Tatabányán belül: könnyen megtalálható, de a város központi részétől távolabb esik. Ha valaki hosszabb időt töltene el itt, üzletek a közelben találhatóak, több is. Személyzettel nem volt semmi probléma.

Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.01-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Tatabánya környékén