beata74

beata74 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kultúraéhes
Regisztráció2013.11.24
Utoljára itt2016.04.11

Átlagos 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Két ízben jártunk itt Párommal. Első ízben koktéloztunk. Úgy látszik túl magas volt nekünk a léc, egyáltalán nem nyerte meg tetszésünket, több koktélt itt nem iszunk. A pincér sem volt a helyzet magaslatán, egyáltalán nem részesültünk barátságos kiszolgálásban. Másodízben ismerősökkel ültünk be négyesben, itt nem volt semmi gondunk a vendéglátással.
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
Másodszor jártunk Párommal ezen a csodás helyen. Első alkalommal dolgoztunk Győrben egy rendezvényen, azért szálltunk meg itt, most teljes egészében kikapcsolódni jöttünk a városba. Nem csalódtunk most sem, kifogástalan volt minden. Az ételek finomak, igen bőségesek, a szállás is kiváló, a wellness rész is nagyon jó.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
2015. nyarán havonta többször kilátogattunk a Margitszigetre, és sosem hagytuk volna ki ezt a helyet! Hangulatos, csodálatos, egyszerűen felülmúlhatatlan! A pincérek figyelmesek, udvariasak, kedvesek, az ételek-italok nagyon-nagyon finomak. Mindig találunk valami újat, különlegeset itt. Nagyon jó beszélgetéseink színhelye, csakis nagyon ajánlani tudom mindenkinek!