Valahol az út mentén

Az első és a második világháború, valamint az azt követő időszak áldozatainak emlékére TázlárAz első és a második világháború, valamint az azt követő időszak áldozatainak emlékére Tázlár a térképen

Átlagos 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 12.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Gondoltam, Tázláron kiszállok, nem vagyok ezt rutinos tázlári, meg kell nézni, hogy mi is van itt... Van az a bizonyos Petőfi-dombormű, meg a tér sarkán, valahogy leválasztva ez a borzasztó hosszú nevű objektum, ez a mindenáldozatok összefoglalója. Hogy miért pont a prónayfalvai hős katonákra emlékezik, azt nem tudtam. Hát talán azért, mert Tázlár régen egy ideig Prónayfalva volt, és akkor megint tanultunk valamit, már érdemes volt felkelni. Amúgy ennél nem sokkal érdemesebb a hely, ha nem vagy tázlári, nem is nagyon gondolnám, hogy nézd meg.
Az első és a második világháború, valamint az azt követő időszak áldozatainak emlékére Tázlár - Külső képAz első és a második világháború, valamint az azt követő időszak áldozatainak emlékére Tázlár - EgyébAz első és a második világháború, valamint az azt követő időszak áldozatainak emlékére Tázlár - EgyébAz első és a második világháború, valamint az azt követő időszak áldozatainak emlékére Tázlár - Egyéb
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval