Mai ebédem körete

Vadász Betérő TényőVadász Betérő Tényő a térképen

Átlagos 2023. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. június 29.
Tényőn két hely közül választhatsz, ha véletlenül erre jársz és megéheznél, az egyik a Dombi & fiai, a másik a főúton lévő (szintén apa és fia lehet) Vadász betérő. Mivel a Dombit már vagy tucatnyian tesztelték, nyilván a központban lévő Vadászt választottam. Még egy fotó sem volt róla, most majd lesz. Szóval, a központ... parkoló van, az út túloldalán. Nyár van, nyitott terasz van a főút felé, ki akar odaülni, ahol dúl a forgalom. Beültem tehát. Egy négy fős női kommandó, vendégek uralták a teret, hihetetlen hangerővel kórusban röhögtek, de hát ez a kedélyesség talán hozzátartozik a hely szelleméhez. A fiatalabb felszolgáló, talán apából a fia, szintén bődületes hahahákat ordított néha, mindegy elnyomva a női szólamot. Ok, hát akkor it lesz nekem ebéd. WC, kézmosás, alapvetően tiszta, ápolt hely. Étlap, bár bőségesnek tűnik, sok izgalmat nem tartalmaz, valami kommersz evészet lesz itt, hát pulykamellet kértem rántva, petrezselymes burgonyával, uborkasalátával. Hű, ezt az utóbbit nem kellett volna... valami bűnrossz volt, nem tudom, milyen vegyszer volt benne, de nem ettem meg, csak részben. A rántott pulyka meg a krumpli teljesen rendben. Utána egy kisüveg ananászlé, szintén rendben. 5100 forintot fizetem mindössze, az meg nagyon rendben. Egyébként a felszolgálás vidám, tréfás, szívélyes, közvetlen, ki hogyan érzi.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Vadász Betérő Tényő - MosdóVadász Betérő Tényő - MosdóVadász Betérő Tényő - BelsőVadász Betérő Tényő - BelsőVadász Betérő Tényő - EgyébVadász Betérő Tényő - Étel/italVadász Betérő Tényő - BelsőVadász Betérő Tényő - BelsőVadász Betérő Tényő - BelsőVadász Betérő Tényő - Külső képVadász Betérő Tényő - Külső képVadász Betérő Tényő - Étlap/itallapVadász Betérő Tényő - EgyébVadász Betérő Tényő - EgyébVadász Betérő Tényő - Étlap/itallapVadász Betérő Tényő - Étlap/itallapVadász Betérő Tényő - Étlap/itallap
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás