Bringa Bár Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Bringa Bár Tihany vélemények

Átlagos 2020. szeptember 2.egyedül járt itt
A Bringa bár egyszerre biciklijavító meg bicikli kölcsönző, ha jól néztem továbbá pedig bár. Csak készpénzzel lehet fizetni, mint egyébként Tihanyban sokfelé. Még épp volt pénzem egy szörpre. Ittam volna szívesen sört is, de komolyan szoktam venni, hogy ha vezetek akkor tartózkodom az alkoholtól.
Bringa Bár Tihany - Külső képBringa Bár Tihany - Külső képBringa Bár Tihany - EgyébBringa Bár Tihany - Külső képBringa Bár Tihany - EgyébBringa Bár Tihany - Étel/ital