Mielőbbi bezárás!!!

Csárdás Vendéglő TihanyCsárdás Vendéglő Tihany a térképen

Gyenge 2016. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. november 6.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tihany szégyene sajnos.A pincér poénkodik ahelyett hogy dolgát végezné.Kisadag ételt/halétel/rendeltem,hát még a 8 éves gyerek se lakott volna jól attól az adagtól.A kenyér nem volt friss.A halnak nevezett étel csicsogott a zsírban.Kb 1/4 órát vártam hogy hozza a pincér a számlát.Ennyire nehéz 4-5 tételt összeadni?Csakis kézpénzt fogadtak el,kissé érdekes a mai világban.A szomszéd asztalnál ülő párt jol lehuzták.Euróval tudtak csak fizetni és 280-ba számoltak nekik,és ft-ban adtak vissza.Nem ajánlom senkinek!Undorító!
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos

Csárdás Vendéglő további értékelései

2022.07.01családjával
Őszintén nem értem miért van ennyi rossz értékelés az étteremről. Mi jól éreztük magunkat, nagyon finomakat ettünk, a pincér kedves volt és segítőkész. Mindenkinek szívből ajánlom az éttermet, a csikepaprikást külön mert nagyon finom! :)
2022.06.15gyerekekkel
Házikedvencünkkel szívesen fogadtak bennünket. Étel-ital árak korrektek a mai viszonyokhoz képest. Ha erre járunk szívesen vissza térünk.
2022.05.20a párjával
Mai napon a vendéglőbe tévedtünk. Nagyon finom volt az étel, friss halat kaptunk. A kiszolgálás szintén tökéletes volt. A pincér ajánlatát fogadtuk el, aki udvariasan és türelmesen kezelt minket. Köszönjük szépen!! Legközelebb újra visszatérünk ide. Reméljük, hogy nem fog változni semmi.
Echo Residence Tihany - Nyári wellness pihenés Tihanyban reggelivel
Nyári wellness pihenés Tihanyban reggelivel