Gulyás Udvar Étterem Tihany
8237 Tihany, Mádl Ferenc tér 2.

Gulyás Udvar Étterem Tihany a térképen

Gulyás Udvar Étterem Tihany értékelése:

13. helyezett a 32 tihanyi étterem közül
273. helyezett Balatonon - 686 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
grill ételek ...
magyar, angol, francia, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
borozó - max. 30 fő
étterem - max. 24 fő
terasz - max. 100 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Gulyás Udvar Étterem Tihany bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket Tihany szívében, az új főtéren található "Vendéglő a keszeghez" nevű étteremben és a mellette található, 1800-ban épült pinceborozóban.
Házias ételekkel, udvarias kiszolgálással, grill lapon készült ... Tovább >>
Házias ételekkel, udvarias kiszolgálással, grill lapon készült finomságokkal, nagy pálinka választékkal, balatoni borokkal kedveskedünk vendégeinknek.

Gulyás Udvar Étterem Tihany képei

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Gulyás Udvar Étterem Tihany vélemények

Sylviann TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Kisebb társasággal tértünk be,ráadásul nagyrészt vendéglátósok,tehát szakmai szemmel is szemügyre vettük a helyet. A kiszolgálás,tökéletes volt,igazán figyelmes,udvarias,ajánlani tudó,felkészült,talpraesett személyzettel. Az ételek finomak,elegendő mennyiségűek,mindenkinek ízlett,pedig ahányan voltunk annyi félét rendeltünk. Mosdók tiszták.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Helyi lakos ajánlásával tértünk be ebédelni. Ha nem kezd el szakadni az eső biztos nem maradunk. Első benyomás: rengeteg légy (biztos az eső miatt is, de más hozzászóló is panaszkodott), a hangulatos hely nálam messze nem ez. Kiszolgálás: gyors, udvarias. Ételek: megfelelő mennyiség, elfogadható minőség, limonádé még mindig íztelen cukorszirup, de legalább az ásványvízhez volt citromkarika.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
Egy kellemes novemberi szombaton, az impozáns apátsági templomban elköltött esti mise után és a káprázatos látképtől jó kedvvel telve léptünk a varázslatos hangulatú aprócska vendéglő helyiségbe. Tudtuk mit szeretnénk fogyasztani: én napok óta vágytam egy "fínom", szaftos rántott csirke szeletre vagy combra, finoman prított petrezselymes burgonyával, és tejfeles, fokhagymás uborka salátával.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Először jártunk Tihanyban, de ebben az étteremben kétszer is ettünk. A felszolgálók udvariasak,gyorsak, az ételek kiválóak.Grill ételek is vannak, amelyek nagyon finomak.Bátran merjük ajánlani bárkinek aki Tihanyba megy mert a főtéren van a központban, s szerintünk ez Tihany legjobb étterme.

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam ebben az étteremben magánemberként és külföldi vendégekkel munkaebéden. Ide mindig szívesen megyek és bátran viszek olyan külföldieket, akik ennek segítségével alkotják meg véleményüket országunkról. Az étlap világos, érthető, többnyelvű. Ami az étlapon van, az valóban van. A pincérek idegen nyelveket is beszélnek, készségesek és jókedvűek.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014.októberében jártunk itt. Az étellel nem volt problémánk, a halászlé finom volt. Viszont a szomszéd asztalon feküdt egy macska. Gondolom a ház macskája, ami már magában meghökkentett. DE hogy a pincér jövet menet megsimogatja, aztán kenyeret szel, viszi ki az ételeket kézmosás nélkül arra gondolatra juttatott minket, hogy ide többet nem jövünk.

Györgyike TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23.
Az ételekre elég sokat kell várni, ezért is feltételeztük, hogy nem előző napról kapjuk a maradékot. Az ételek finomak és hatalmas adagok. A teraszon rengeteg a szúnyog és nincs kirakva semmi riasztó ellenük. A rendelésünket hiányosan kaptuk meg, mikor szóltunk a ház ajándékaként pótolták. Már másodszor jártunk ott, de ha a környékre vetődünk újra betérünk.

2013. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A frissen sültek előre meg vannak sütve, csak melegítik őket. . . Az ételek a rendeléstől számított 3 perc múlva már az asztalon voltak. Az étterem maga hangulatos, de lehet, hogy ez a falunak köszönhető romantika. A teraszon sok a légy és a szúnyog, ami kellemetlenné tudja tenni a vacsorát. A kiszolgálás kedves, figyelmes. A pincérek közvetlenek és segítőkészek.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 10.864 - 21.448,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.10.05.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.15. - 2019.10.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.14.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.819 - 13.939,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2021.08.28.
Telekom Hotel
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.09.30.
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.20. - 2019.10.24.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.568 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.07.11.

Szállodák Tihany környékén
Hotel Laroba Tihany
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tihany
Akciós őszi wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes előfoglalási ár - teljes előrefizetéssel

Gulyás Udvar Étterem TihanyX