Gulyás Udvar Étterem Tihany
8237 Tihany, Mádl Ferenc tér 2.

Gulyás Udvar Étterem Tihany a térképen

Gulyás Udvar Étterem Tihany értékelése:

4. helyezett a 39 tihanyi étterem közül
28. helyezett Balatonon - 765 étterem közül

borozó, étterem, vendéglő
grill ételek ...
magyar, angol, francia, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
borozó - max. 30 fő
étterem - max. 24 fő
terasz - max. 100 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Gulyás Udvar Étterem Tihany bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket Tihany szívében, az új főtéren található "Vendéglő a keszeghez" nevű étteremben és a mellette található, 1800-ban épült pinceborozóban.
Házias ételekkel, udvarias kiszolgálással, grill lapon készült ... Tovább >>
Házias ételekkel, udvarias kiszolgálással, grill lapon készült finomságokkal, nagy pálinka választékkal, balatoni borokkal kedveskedünk vendégeinknek.

Gulyás Udvar Étterem Tihany képei

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Gulyás Udvar Étterem Tihany vélemények

2019. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Kisebb társasággal tértünk be,ráadásul nagyrészt vendéglátósok,tehát szakmai szemmel is szemügyre vettük a helyet. A kiszolgálás,tökéletes volt,igazán figyelmes,udvarias,ajánlani tudó,felkészült,talpraesett személyzettel. Az ételek finomak,elegendő mennyiségűek,mindenkinek ízlett,pedig ahányan voltunk annyi félét rendeltünk. Mosdók tiszták.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Helyi lakos ajánlásával tértünk be ebédelni. Ha nem kezd el szakadni az eső biztos nem maradunk. Első benyomás: rengeteg légy (biztos az eső miatt is, de más hozzászóló is panaszkodott), a hangulatos hely nálam messze nem ez. Kiszolgálás: gyors, udvarias. Ételek: megfelelő mennyiség, elfogadható minőség, limonádé még mindig íztelen cukorszirup, de legalább az ásványvízhez volt citromkarika.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
Egy kellemes novemberi szombaton, az impozáns apátsági templomban elköltött esti mise után és a káprázatos látképtől jó kedvvel telve léptünk a varázslatos hangulatú aprócska vendéglő helyiségbe. Tudtuk mit szeretnénk fogyasztani: én napok óta vágytam egy "fínom", szaftos rántott csirke szeletre vagy combra, finoman prított petrezselymes burgonyával, és tejfeles, fokhagymás uborka salátával.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Először jártunk Tihanyban, de ebben az étteremben kétszer is ettünk. A felszolgálók udvariasak,gyorsak, az ételek kiválóak.Grill ételek is vannak, amelyek nagyon finomak.Bátran merjük ajánlani bárkinek aki Tihanyba megy mert a főtéren van a központban, s szerintünk ez Tihany legjobb étterme.

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. november 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam ebben az étteremben magánemberként és külföldi vendégekkel munkaebéden. Ide mindig szívesen megyek és bátran viszek olyan külföldieket, akik ennek segítségével alkotják meg véleményüket országunkról. Az étlap világos, érthető, többnyelvű. Ami az étlapon van, az valóban van. A pincérek idegen nyelveket is beszélnek, készségesek és jókedvűek.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014.októberében jártunk itt. Az étellel nem volt problémánk, a halászlé finom volt. Viszont a szomszéd asztalon feküdt egy macska. Gondolom a ház macskája, ami már magában meghökkentett. DE hogy a pincér jövet menet megsimogatja, aztán kenyeret szel, viszi ki az ételeket kézmosás nélkül arra gondolatra juttatott minket, hogy ide többet nem jövünk.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 23.
Az ételekre elég sokat kell várni, ezért is feltételeztük, hogy nem előző napról kapjuk a maradékot. Az ételek finomak és hatalmas adagok. A teraszon rengeteg a szúnyog és nincs kirakva semmi riasztó ellenük. A rendelésünket hiányosan kaptuk meg, mikor szóltunk a ház ajándékaként pótolták. Már másodszor jártunk ott, de ha a környékre vetődünk újra betérünk.

2013. júliusban járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A frissen sültek előre meg vannak sütve, csak melegítik őket. . . Az ételek a rendeléstől számított 3 perc múlva már az asztalon voltak. Az étterem maga hangulatos, de lehet, hogy ez a falunak köszönhető romantika. A teraszon sok a légy és a szúnyog, ami kellemetlenné tudja tenni a vacsorát. A kiszolgálás kedves, figyelmes. A pincérek közvetlenek és segítőkészek.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Klára Apartmanház
Tihany
2021.03.12. - 2021.12.06.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő pezsgővel, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2010.06.19. - 2021.01.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
4 nap/3 éjszaka 32.385,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
2020.12.05. - 2021.12.06.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Gulyás Udvar Étterem TihanyX