Adler Hotel Tihany

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Adler Hotel Tihany vélemények

2023. július 3.családjával járt itt
Hétvégén töltöttünk el Tihanyon 3 éjszakát és egy élelmiszerboltot nem találtunk, ahol lehetett volna venni ezt-azt. Üdülőváros, az rendben van, de ezt azért hiányoltam. Hiába van 3 piac, meg rengeteg ilyen-olyan kézműves árus, nem lehet mindent ezekkel megoldani. A szálláshely másfél km-re van az apátságtól, tehát a központon bőven kívül esik.
Átlagos 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Ezt az étterem egy átlagos helynek tartom. Az ilyen családi vállalkozásban üzemeltetett helyeknek sokkal barátságosabbnak kellene lenniük,nem úgy kellene működniük mint az üzemi konyháknak.
Gyenge 2017. május 14.a párjával járt itt
Csodálatos jó helyen de az ételek finomak a szobák szűkek arra törekedtek hogy minél több szoba nyomorítva be a jó népet minél több pénzt kaszáljanak . a felső szobáknak terasza nincs csak egy pici ablak. a tisztaságon is van kivetni való. személyzetnek azért van kivetni való is a modorával.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Tavaly a Tihanyi Félmaraton ideje alatt szálltunk meg itt 2 éjszakára a párommal. A vártnál is jobban éreztük magunkat, a vezetőség kedvessége, a dolgozók figyelmessége és a csodás környezet minden igényünket kielégítette. A szobánk kissé szűkös volt, de mint megtudtuk, pár ezer ft felárért van lehetőség nagyobb bérlésére is.
2016. május 3.barátokkal járt itt
Két szuper hetet töltöttünk el Tihanyban a Hotel Adlerben a Családommal és a barátainkkal, lefoglalva ezzel tulajdonképpen a Hotel teljes első emeletét. Élveztük a hatalmas teraszokat, a gyönyörűséges, full panorámás balatoni naplementét és napfelkeltét,mégis a Balaton közelségét, a szuper strandolási lehetőséget, nem beszélve a Hotel saját kültéri medencéjéről, a szaunáról, és a szuper masszázsokról!
Kiváló 2015. november 5.családjával járt itt
Idén nyáron nyaraltam itt a családommal. Nagyon szuper hely! ! ! !
Nagyon jól éreztük magunkat.
Közel van a víz,tökéletes a kiszolgálás. A szobák tiszták és a személyzettel nagyon elégedettek voltunk.
Közelben megtalálható bolt,étterem. . . .
Családbarát,kisgyerekeseknek is nagyon ajánlom.
Jól éreztük magunkat,jövőre is visszamegyünk.
Csak pozitív. . . . . . . . . . .