gyetib: Előszezonban - Club Tihany Hotel Tihany

3. helyezett a 27 tihanyi szállás közül

Előszezonban

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ár/érték megfelelő, széf csak a recepción, térítés ellenében.
Parkoló felüli szobák hűvösebbek (igaz légkondi a +plus szobákban van) és nyáron kevésbé lehetnek kitéve az éjszakai csoportos beszélgetésnek/dorbézolásnak a tó oldali teraszon.
A ételválaszték nem ****, de minőségben *****. Igaz május végén voltunk, ami előszezon.
Hét közben nyugis, hétvégére tömeg lehet - csoportok, iskolások, céges rendezvények.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Gyenge
Étkezés:

Szeretnéd követni gyetib felhasználót?    Igen

Club Tihany Hotel Tihany
8237 Tihany
Rév utca 3.

2019. június 7.
Kellemes és szép napok a Club Tihanyban Május közepén töltöttünk el pár éjszakát a keresztlányommal. Nagyon jól éreztük magunkat ! A szoba elfogadható volt, egyetlen probléma a konnektorok elhelyezkedésével volt, nehezen lehetett elérni mivel a fix éjjeliszekrény alatt helyezkedett el. Mivel...

2019. május 25.
Közvetlen a Balaton parton saját partrésszel ellátott hatalmas parkkal rendelkező retro hangulatú hotelben pihentünk. A szobából szép kilátás nyílt a tájra, bár a másik oldalon a Balatonra biztosan szebb kilátásban lett volna részünk. A szoba hagyott némi kívánni valót maga után, de maradjunk...

2019. május 17.
Sajnos rossz időben voltunk ott, de a wellness jobb, mint elsőre tűnik. Az útba igazító táblák igencsak hiányosak. A szobáknál mintha nem lennének falak és ajtók!!!! Katasztrófálisan hangos; az ajtókat nem is lehet csendben becsukni. Nálunk a vihar miatt a szomszéd ablakát(?) csapdosta a szél,...

Club Tihany Hotel, Tihany kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz Tihanyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-10-19
 - Nyári ajánlat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportpályák és strand használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-29 - 2019-08-31
 - Napi árak
Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-07-27 - 2019-10-25