nortia: Szuper - Club Tihany Hotel Tihany

Club Tihany Hotel Tihany értékelése
1. helyezett a 27 tihanyi szállás közül

Szuper

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Kellemes és szép napok a Club Tihanyban

Május közepén töltöttünk el pár éjszakát a keresztlányommal. Nagyon jól éreztük magunkat ! A szoba elfogadható volt, egyetlen probléma a konnektorok elhelyezkedésével volt, nehezen lehetett elérni mivel a fix éjjeliszekrény alatt helyezkedett el. Mivel esős, hűvös időt fogtunk ki, ezért sok időt töltöttünk a wellness részlegben. Nagy úszómedence, pezsgőfürdő és élménymedence állt rendelkezésünkre. A reggeli és a vacsora is szuper volt, bőséges volt választék és nem utolsósorban nagyon finom is. A személyzet előzékeny és udvarias volt. Biztosan fogunk még ide jönni.

Személyzet:
Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni nortia felhasználót?    Igen

Club Tihany Hotel Tihany
8237 Tihany
Rév utca 3.

2019. október 12.
2019. szeptemberében, 3 éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelbe, és teljes megelégedéssel távoztunk.A wellness és a saját strand minden igényt kielégítő, az ételek választéka és ízvilága kiváló!A szoba tiszta és kényelmes. A személyzet kedves és figyelmes.Ár-érték arányban megfelelő, jövőre újra...

2019. szeptember 9.
Már másodszor voltunk a Club Tihanyban. Most is, mint először nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes séták a parton, finom ételek, még fürödni is tudtunk a Balatonban szeptember elején. Aki pihenésre vágyik annak jó szívvel ajánlom!

2019. szeptember 6.
Évek óta vesszük igénybe a hotel szolgáltatásait és minden alkalommal ugyanolyan elégedettek vagyunk az összes felsorolt szolgáltatással, amit a fenti pontozással elismertünk.

Club Tihany Hotel, Tihany kiemelt csomagajánlatai
 - Ősz Tihanyban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-03
 - Őszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadtéri sportolási lehetőségekkel, saját stranddal, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-19 - 2019-11-03
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-13 - 2019-11-02