Hatalmas csalódás

Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany a térképen

Szörnyű 2014. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. november 28.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nagyon vártuk a téli 2 éjszakára szóló pihenést, így meg is érkeztünk a novemberi foglalt időpontban. sajnos , így utólag ezt kell mondanom. Télen senkinek se ajánlom a problémák a következők voltak:
- nem volt fűtés, 4 szer jeleztük a problémát, 17 fok a szobába, egy wellnes pihenéstől nem azt várja az ember, hogy pulóverben aludjon.
- Wifi nem működött
- Tv adás élvezhetetlenül zavaros, nincs pénzük kábeltv-re, vagy műholdasra?
- Meleg víz, fél óra csapfolyatás után
- Szoba és a lépcsőházak tisztasága nem megfelelő
- Nem egy 4 csillagos szállodához illik a Wellnes részlege, kicsi, semmi élményelem, medence hideg.
- gyerekes családoknak abszolút nem ajánlom
- egy 4 csillagos szállodához képest a reggelije szegényes, 2 tojásból rántotta/ fő, ami nevetséges, minden további tojás 300 Ft. ? ilyet én még nem láttam
- az italok túlározottak hihetetlenül drága, rendes áron biztos nem éri meg ide menni.
- vacsora mennyisége rendkívül kevés, nem ízletes, a korábbi vélemények amiket írtak a vacsoráról megállják a helyüket.
- Wellnest csak úgy lehet megközelíteni, ha kimész az épületből, ami télen köntösbe, esőbe, sötétbe a 168 lépcsőn feljutva nem a legideálisabb főleg úgy nem, hogy a lépcső kivilágítása is gyatra és balesetveszélyes.
ECHO SOHA TÖBBÉ.
2 dolog tetszett csupán aminek azonban semmi köze a szálláshoz, a csodás kilátás a Balatonra, és a barangolás Tihanyban.
De ha az ember Wellnes pihenést tervez, akkor ez nem a megfelelő szálloda.
Üdv
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Kiváló

Echo Residence All Suite Hotel további értékelései

2024.02.29a párjával
Mi kisebb fenntartásokkal jöttünk ide. Olvastunk több negatív kommentet. De mindent felülmúlt amivel itt találkoztunk. A lakosztály amit kaptunk komfortos, tiszta kényelmes. A wellnesrészleg bár kissé korlátozott a mi igényeinknek megfelelt!! A kilátás a Balatonra csodás. A személyzet,...
2023.10.14a párjával
Sajnos igaz a sok negatív vélemény erről a szállodáról. Azok a képek, amik a szálloda honlapján fent vannak 15 éve, nyitáskor készülhettek. Jelenlegi állapot: lelakott, siralmas, pókokkal, bogarakkal teli, hiányos, nemtörődöm. Saját finn szaunával rendelkező lakosztályt foglaltunk 4 éjszakára -...
2023.10.09a párjával
Sehol nincs kapaszkodó, a wellness részlegben nincs állandó felügyelet, a jakuzziba belépni és kilépni is kőrülményes, ha valaki elesik a medencénél nem tud segítséget hívni. A lépcsőknél nincs kapaszkodó. A tájékoztatás is hiányos, a 100 éves TV a szobákban nem azt mutatja, hogy odafigyelnek a...

Az Echo Residence All Suite Hotel legnépszerűbb csomagjai

Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel (min. 2 éj)
Tihanyi wellness pihenés reggelivel
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen