Echo Residence All Suite Hotel Tihany

3,7
12. helyezett
a 27 tihanyi szállás közül
Kategória
Szálloda (Hotelstars minősítés nélkül)
Echo Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany
Echo Residence All Suite Hotel TihanyEcho Residence All Suite Hotel Tihany
76 fotó

Echo Residence All Suite Hotel Tihany bemutatkozása

Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással rendelkező részén, csendes, exkluzív környezetben, egész éven át várja vendégeit. A szálloda a Balaton parttól 100 méterre, tízezer négyzetméteres, ősfás területen, két épületben, 18 lakosztályt és kiegészítő szolgáltatásokat kínál.

48 vendég véleménye alapján

3Szolgáltatás
3,3Étkezés
4,6Elhelyezkedés

Az Echo Residence All Suite Hotel Tihany legnépszerűbb csomagjai

Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Karácsony és téli szünet (min. 2 éj)
Karácsony és téli szünet
91.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
12.24-29.
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter
163.600 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
12.30-2022.01.02.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Vital Zalakaros
69.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től kiváló félpanzióval

Echo Residence All Suite Hotel Tihany vélemények

2020. szeptember 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Jó volt kikapcsolódni a vírus után! Nagyon tetszett ahogy megoldották az étkeztetést! Minden szobának meg volt a saját helye az étteremben! A szakácsok kínálták az elkészített ételeket! Ígaz védő palánk mögül. A Balaton partján fekszik és saját strandja van. Sajnos még hideg volt a víz, így nem tudtunk fürdeni. Örülök hogy itt is voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
5Ár / érték arány
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Átlagos 2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Tihany a kedvenc balatoni helyünk, sokat voltunk már itt. Picit csalódtunk a szállodába. Mi félpanziós ellátást kértünk és való igaz ételek ízletesen el voltak készítve, de furcsa volt, hogy kétféle menüből lehetett csak választani. Illetve a hotel nincs felkészülve ha valaki laktóz-, glutén érzékeny, legalábbis ilyen típusú menü választék nem volt.
3Tisztaság
2Ár / érték arány
3Kényelem
3Étkezés
Szörnyű 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Mikor elfoglaltuk a lakosztályt, kb. 10 pókkal találkoztunk csak. Az ágynemű, a kanapé, a takaró koszos és foltos volt. Ki tudja mitől, jobb nem belegondolni. Miután újabb takarítást kértünk csak még több pók lett, szóval este 10-től éjfélig porszívóztunk. Mondjuk ilyet még nem éltem, hogy én takarítok a szállodában napi 40 ezerért per fő!
2Személyzet
1Tisztaság
1Ár / érték arány
1Kényelem
1Szolgáltatások
2Étkezés
Itt fényképeztem:
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - EgyébEcho Residence All Suite Hotel Tihany - Egyéb
2020. június 5.gyerekekkel járt itt
Apróságok, melyek azt a képzetet adják, hogy nincs tisztaság, karbantartás: összes lefolyó, szifon dugulós állapotban- gusztustalan-
A tüll függönyök szakadtak, a világítás hiányos égők!
A konyhához legalább 1 konyharuhát mosogatószert bekészíthettek volna.
A hely a kilátás az illat felülmúlhatatlan!
A Füvészkert étterem étkei és személyzete fenségesek!
4Szolgáltatások
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már
2020. február 5.gyerekekkel járt itt
Az első szempont, ami miatt ezt a szálláshelyet választottuk, hogy Balatonra néző szobát ajánlottak. A képek alapján jónak tűnt, a kilátás meg is volt, csodálatos. De a többi, hát nem egy 4 csillaghoz passzoló. A szoba berendezése kis javításra szorulna, a szakadt függönyről nem is szólok, meg az üveges szekrény ami a mosogató fölött volt, nem mertük kinyitni, le ne szakadjon.
3Étkezés
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk: gyönyörű a hely,szívélyes személyzet,kiváló ellátás.Köszönjük!
Viszont hiányoltuk a szállodát hirdető táblát . (Egyet láttunk az utca elején )
5Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már
2019. május 25.a párjával járt itt
Elolvasva a korábbi értékeléseket, gyakorlatilag mindegyikben sok az igazság. Valamikor biztos "luxus" lehetett, mára csak az árak emlékeztetnek a magas színvonalra. Az hotel elhelyezkedése csodálatos, viszont az ide foglalóknak tudni kell(ene a leírásból is), azt az apró hibát, hogy a Balaton megközelíthetetlen gyalogosan.
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Echo Residence All Suite Hotel Tihany - Szobák
2018. november 28.gyerekekkel járt itt
Valójában minden jó volt, de a szoba kicsit le van élve! A beltéri ajtók lógnak, csúnyán fel vannak ázva korhadt rohadt a tokok alja! Kisgyermekes családnak nem ajánlom a nagymedence 180cm mély és a jakuzzi a csak 4 ember mehet bele! A wellness lehetne kulturaltabb szinte fekete korhadt a szauna ajtaja!
2018. március 19.barátokkal járt itt
A szobák designja általánosságban jó, de az egyik hálóban nagyon hiányzik egy kis lerakó, vagy fogas. A konyhai felső szekrény alá mindenképp kellene egy vonalizzó. A világítás egyébként sem kielégítő, az előszobában túlzóak a reflektorok, a nappaliban és az étkezőben gyér a világítás, ami mondjuk egy kártyázásnál nagyon jó lenne.
Átlagos 2017. május 15.a párjával járt itt
A személyzet kedves, készséges volt, de a Resort messze áll a nevében szereplő luxustól. A képekhez képest minden jóval egyszerűbb és kopottabb. A Balatonpartra lejutás autó nélkül kicsit körülményes és hosszú kerülőúttal jár. Összességében ajánlom, de az elvárásokat picit vissza kell fogni, különben csalódás lehet.
4Személyzet
3Kényelem
48 értékelés / 5 oldalon
Echo Residence All Suite Hotel Tihany a térképen
8237 TihanyFelsőkopaszhegyi út 35.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink