Echo Residence All Suite Hotel Tihany
8237 Tihany, Felsőkopaszhegyi út 35.

Echo Residence All Suite Hotel Tihany a térképen

Echo Residence All Suite Hotel Tihany értékelése:

4. helyezett a 27 tihanyi szállás közül
83. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Echo Residence All Suite Hotel Tihany bemutatkozása

Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással rendelkező részén, csendes, exkluzív környezetben, egész éven át várja vendégeit. A szálloda a Balaton parttól 100 méterre, tízezer négyzetméteres, ősfás területen, két épületben, 18 lakosztályt és kiegészítő szolgáltatásokat kínál.

Echo Residence All Suite Hotel Tihany képei

Echo Residence All Suite Hotel Tihany vélemények

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 6.
Nagyon jól éreztük magunkat. Jó volt kikapcsolódni a vírus után! Nagyon tetszett ahogy megoldották az étkeztetést! Minden szobának meg volt a saját helye az étteremben! A szakácsok kínálták az elkészített ételeket! Ígaz védő palánk mögül. A Balaton partján fekszik és saját strandja van. Sajnos még hideg volt a víz, így nem tudtunk fürdeni.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tihany a kedvenc balatoni helyünk, sokat voltunk már itt. Picit csalódtunk a szállodába. Mi félpanziós ellátást kértünk és való igaz ételek ízletesen el voltak készítve, de furcsa volt, hogy kétféle menüből lehetett csak választani. Illetve a hotel nincs felkészülve ha valaki laktóz-, glutén érzékeny, legalábbis ilyen típusú menü választék nem volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor elfoglaltuk a lakosztályt, kb. 10 pókkal találkoztunk csak. Az ágynemű, a kanapé, a takaró koszos és foltos volt. Ki tudja mitől, jobb nem belegondolni. Miután újabb takarítást kértünk csak még több pók lett, szóval este 10-től éjfélig porszívóztunk. Mondjuk ilyet még nem éltem, hogy én takarítok a szállodában napi 40 ezerért per fő! ! ! !

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 5.
Apróságok, melyek azt a képzetet adják, hogy nincs tisztaság, karbantartás: összes lefolyó, szifon dugulós állapotban- gusztustalan-
A tüll függönyök szakadtak, a világítás hiányos égők! A konyhához legalább 1 konyharuhát mosogatószert bekészíthettek volna. A hely a kilátás az illat felülmúlhatatlan! A Füvészkert étterem étkei és személyzete fenségesek!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első szempont, ami miatt ezt a szálláshelyet választottuk, hogy Balatonra néző szobát ajánlottak. A képek alapján jónak tűnt, a kilátás meg is volt, csodálatos. De a többi, hát nem egy 4 csillaghoz passzoló. A szoba berendezése kis javításra szorulna, a szakadt függönyről nem is szólok, meg az üveges szekrény ami a mosogató fölött volt, nem mertük kinyitni, le ne szakadjon.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk: gyönyörű a hely,szívélyes személyzet,kiváló ellátás.Köszönjük!
Viszont hiányoltuk a szállodát hirdető táblát . (Egyet láttunk az utca elején )

bzzz TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Elolvasva a korábbi értékeléseket, gyakorlatilag mindegyikben sok az igazság. Valamikor biztos "luxus" lehetett, mára csak az árak emlékeztetnek a magas színvonalra. Az hotel elhelyezkedése csodálatos, viszont az ide foglalóknak tudni kell(ene a leírásból is), azt az apró hibát, hogy a Balaton megközelíthetetlen gyalogosan.
2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 28.
Valójában minden jó volt, de a szoba kicsit le van élve! A beltéri ajtók lógnak, csúnyán fel vannak ázva korhadt rohadt a tokok alja! Kisgyermekes családnak nem ajánlom a nagymedence 180cm mély és a jakuzzi a csak 4 ember mehet bele! A wellness lehetne kulturaltabb szinte fekete korhadt a szauna ajtaja!
2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
A szobák designja általánosságban jó, de az egyik hálóban nagyon hiányzik egy kis lerakó, vagy fogas. A konyhai felső szekrény alá mindenképp kellene egy vonalizzó. A világítás egyébként sem kielégítő, az előszobában túlzóak a reflektorok, a nappaliban és az étkezőben gyér a világítás, ami mondjuk egy kártyázásnál nagyon jó lenne.
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
A személyzet kedves, készséges volt, de a Resort messze áll a nevében szereplő luxustól. A képekhez képest minden jóval egyszerűbb és kopottabb. A Balatonpartra lejutás autó nélkül kicsit körülményes és hosszú kerülőúttal jár. Összességében ajánlom, de az elvárásokat picit vissza kell fogni, különben csalódás lehet.

Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.24. - 2021.12.29.
Tihany
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.23.
Club Tihany Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.10.31-ig
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2022.01.15.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kincskereső játékkal, bowling pálya használattal, szépalmás pólóval
Érvényes: 2021.02.28-ig
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
2 nap/1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 14.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
3 nap/2 éjszaka 14.405 - 15.846,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
5 nap/4 éjszaka 13.594 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2021.02.01. - 2021.12.30.
Tihany
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.12-ig

Szállodák Tihany környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Kikötői tavaszköszöntő (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 7 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

TihanyX