Tihanyi visszhang szobor Tihany

2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Tihanyi visszhang szobor Tihany vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 704 városban járt márFelfedező - 2279 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43873 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 27.a párjával járt itt
Tihanyban vannak híres dolgok, nem csak az apátság. levendula meg a kecskeköröm, de közismerten a híres visszhang is a hely egyik sajátja. De persze nem akárhol van és nem mindig van, meg alakul a táj, alakul a visszhang is, de azért van egy kiemelt, kinevezett rész erre a célra. Ez a visszhang helye. Többen állítják, hogy már nincs is visszhang.
Tihanyi visszhang szobor Tihany - Külső képTihanyi visszhang szobor Tihany - Külső képTihanyi visszhang szobor Tihany - Külső kép