I. világháborús emlékmű Tinnye

I. világháborús emlékmű Tinnye
I. világháborús emlékmű TinnyeI. világháborús emlékmű Tinnye
I. világháborús emlékmű TinnyeI. világháborús emlékmű Tinnye

I. világháborús emlékmű Tinnye bemutatkozása

A tinnyei I. világháborús emlékmű Borbás Dorka munkája, melyet 2019. szeptember 27-én emeltek fel. Az emlékmű nem a szokványos szobrok kategóriáját bővíti, hisz egy könyvet ábrázol. A megdőlt történelemkönyv az 1914 és 1918 évszámokat viseli, valamint egy bakát ábrázol - ez utóbbit egyébként Borbás Márton készítette.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

I. világháborús emlékmű Tinnye vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 4.egyedül járt itt
Hű, hát ha mindig ilyen részletesen előzetesen ismerteti a művet maga az ittjartam a felvezető adatokkal, nekünk nem is marad ide mást írni, csak azt, hogy "igen". De viszont 100 karakternél kevesebbet meg nem fogad el az oldal. Szóval, ez egy tényleg érdekes, szokatlanul kialakított emlékmű. Ismétlés, ismétlés, ismétlés. . .
I. világháborús emlékmű Tinnye - EgyébI. világháborús emlékmű Tinnye - Külső képI. világháborús emlékmű Tinnye - EgyébI. világháborús emlékmű Tinnye - EgyébI. világháborús emlékmű Tinnye - Külső kép