Trianoni emlékkereszt Tinnye

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Trianoni emlékkereszt Tinnye vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Átlagos 2023. április 4.egyedül járt itt
Szerényeb település, szerényebb csapás. De azért itt is van, nem tudom, ez a falu több főterű-e, de itt van egy kis kiszélesedés, és odakerült. Egy kicsit elárvultan van valahol a háttérben az önkormányzat meg a posta előtt.
Trianoni emlékkereszt Tinnye - Külső képTrianoni emlékkereszt Tinnye - Külső képTrianoni emlékkereszt Tinnye - Egyéb