Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel
4474 Tiszabercel, Tisza hrsz. 0163.

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel a térképen

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel értékelése:

1. helyezett az 1 tiszaberceli étterem közül
381. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
2000 Ft (kb. ár)
Dreher Classic, Dreher Bak, Arany Ászok, Kőbányai

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel bemutatkozása

2008 óta várja vendégeit a Kérész Kikötő Tiszabercelen, a Tisza partján, gyönyörű környezetben, különleges hal- és húsételekkel. Az élő Tiszán egyedülálló módon egy hatalmas stégrendszeren fogyaszthatja el ebédjét, vacsoráját! Hívja meg üzlettársait, lepje meg családját eme különleges élménnyel!

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel képei

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel vélemények

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Terveztük, hogy kipróbáljuk ezt a helyet, mert sok jót hallottunk róla. Augusztus végén sikerült is eljutni. Még soha nem jártunk Tiszabercelen. Megérkeztünk, a kompkikötő mellé vitt a navigáció. Először azt hittük eltévedtünk, mert nem találtuk az éttermet. Aztán meglepődve tapasztaltuk, hogy a parton és a folyón találhatóak az asztalok.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Egy ismerősünk vezetett el minket erre a helyre. Előtte már áradozott, de kiderült, hogy igaza volt. Remek és különleges ételeket kínál ez az egyszerű, nyugodt, a Tiszán ringatózó étterem. Az árak nem egy hátrányos helyzetű térséghez illőek, hanem a különlegességhez, amit felszolgálnak. A személyzet kedves, figyelmes, családias hangulatot teremtett.

Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 14.
Ismerős ajánlására mentünk az étterembe. A pincér a parton fogadott, választhattunk, hol akarunk ebédelni. Voltak a parton teraszok, fa kerti asztalok padokkal, és a stégen a Tiszán két terasz. A tiszai stéget választottuk. Az étlapon bőséges választék volt. Barátnőm halászlét, én (nem szeretem a halat) "töltött káposzta evolúciót" választottam.

Legnépszerűbb csomagok Tiszabercelen és környékén
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
2020.04.01. - 2021.04.01.
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Tiszabercel környékén
Napi ár 2 vagy több főre
Tavaszi Medián wellness (min. 2 éj)
Hétvégi wellness feltöltődés (min. 2 éj)

Kérész Kikötő & Étterem TiszabercelX