Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel
4474 Tiszabercel, Tisza hrsz. 0163.

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel a térképen

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel értékelése:

1. helyezett az 1 tiszaberceli étterem közül
371. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
2000 Ft (kb. ár)
Dreher Classic, Dreher Bak, Arany Ászok, Kőbányai

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel bemutatkozása

2008 óta várja vendégeit a Kérész Kikötő Tiszabercelen, a Tisza partján, gyönyörű környezetben, különleges hal- és húsételekkel. Az élő Tiszán egyedülálló módon egy hatalmas stégrendszeren fogyaszthatja el ebédjét, vacsoráját! Hívja meg üzlettársait, lepje meg családját eme különleges élménnyel!

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel képei

Kérész Kikötő & Étterem Tiszabercel vélemények

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Terveztük, hogy kipróbáljuk ezt a helyet, mert sok jót hallottunk róla. Augusztus végén sikerült is eljutni. Még soha nem jártunk Tiszabercelen. Megérkeztünk, a kompkikötő mellé vitt a navigáció. Először azt hittük eltévedtünk, mert nem találtuk az éttermet. Aztán meglepődve tapasztaltuk, hogy a parton és a folyón találhatóak az asztalok.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Egy ismerősünk vezetett el minket erre a helyre. Előtte már áradozott, de kiderült, hogy igaza volt. Remek és különleges ételeket kínál ez az egyszerű, nyugodt, a Tiszán ringatózó étterem. Az árak nem egy hátrányos helyzetű térséghez illőek, hanem a különlegességhez, amit felszolgálnak. A személyzet kedves, figyelmes, családias hangulatot teremtett.

Berkiné TOP szállásértékelő
Berkiné TOP étteremértékelő
Berkiné TOP egyébhely értékelő
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 14.
Ismerős ajánlására mentünk az étterembe. A pincér a parton fogadott, választhattunk, hol akarunk ebédelni. Voltak a parton teraszok, fa kerti asztalok padokkal, és a stégen a Tiszán két terasz. A tiszai stéget választottuk. Az étlapon bőséges választék volt. Barátnőm halászlét, én (nem szeretem a halat) "töltött káposzta evolúciót" választottam.

Legnépszerűbb csomagok Tiszabercelen és környékén
Stop Panzió
Debrecen
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.14. - 2020.12.30.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Braun Vendégház
Sárospatak
2020.07.18. - 2021.07.14.

Szállodák Tiszabercel környékén
Hotel Divinus Tiszabercel
Hotel Nagyerdő Tiszabercel
Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági...
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Visszajövünk (min. 2 éj)

Kérész Kikötő & Étterem TiszabercelX