A híres Halászcsárda

Tiszacsegei Halászcsárda TiszacsegeTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege a térképen

Gyenge 2021. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 13.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
2021.09.08-án jártunk a halászcsárdában
Nagy reményekkel tettünk meg 110 km-t.
Vegyes halászlét fogyasztottunk és rántott harcsafilét vegyes körettel.
A halászlé ízetlen halleves volt, ez nem halászlé.
A rántott harcsafiléről: nem tudtam,hogy mit fogyasztok,mert a panírban keresni kellett a halat.Olyan vékony kis hal valami volt a bő panírban,hogy a hal ízét nem lehetet érezni.
A vegyes köretben a fagyasztott hullámos burgonya ehetetlen volt /valószínü túl sütötték,vagy újra melegítették/.Egyedül a rizs jól volt elkészítve.A tartármártás egy vicc volt valami olcsó majonézt hoztak ki egy kis üveg tálkába.
A pincér udvarias és kedves volt,megkérdezte hogyan ízlett az étel, de a választ nem várta meg, lehet Ő tudta, hogy mit hozott ki.
Többet ide nem kell visszamenni.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos

Tiszacsegei Halászcsárda további értékelései

2022.07.29családjával
Nagyon hangulatos hely,gyors kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek pedig nagyon finomak. Csak ajánlani tudom.
2021.09.07a párjával
Hangulatos étterem. Halételekből kimondottan bőséges választék, elfogadható árakon. Az általunk rendelt fogások mindegyike finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás gyors, udvarias.
2019.09.15gyerekekkel
A büfénél várakoztunk, mert az étteremben telt ház volt. Viszonylag gyorsan, rugalmasan kezelték a helyzetet. Az ételek íze, tálasa messze elmaradt az elvárhatónál. Frissen sült halféleségeket fogyasztottunk, (a panírban keresni kellett az érdemi falatokat), a vegyes köret külön említést nem...
Tiszacsegei Halászcsárda és Panzió Tiszacsege - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel