Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege
4066 Tiszacsege, Rév u. 2.

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege a térképen

Szállások Tiszacsege városában
Wellness csomagok Tiszacsege városában

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
A büfénél várakoztunk, mert az étteremben telt ház volt. Viszonylag gyorsan, rugalmasan kezelték a helyzetet. Az ételek íze, tálasa messze elmaradt az elvárhatónál. Frissen sült halféleségeket fogyasztottunk, (a panírban keresni kellett az érdemi falatokat), a vegyes köret külön említést nem érdemel. Nagyon hiányzott a "csárda" jelleg.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 20.
Már több ízben jártunk a Tiszánál, de Tiszacsegén még nem. Már a kompozás élmény volt a "híres" komppal. Egyenesen a Halászcsárdába mentünk egy kávéra és, hogy a másnapi ebédre tervezett halászléről tájékozódjunk. Sajnos az 1 millió szúnyog miatt a zárt teraszrészen tudtunk helyet foglalni. Rendkívül kedves személyzet mindent megtett, hogy a vendégek így is jól érezzék magukat.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Halászlét többször ettem már ebben az étteremben, az mindig nagyon finom, bőséges. A többi ételről, már nincs ilyen jó véleményem. A roston, készült süllő, olajos, ízetlen. Próbálkoztam a harcsa gyrossal, a sült krumpli olajos volt ,a hús száraz, az adag egy nőnek éppen elég. Legutóbb vaslapon sült harcsát(afrikai) ettem, párolt rizzsel.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Barátnőmmel Újszentmargitáról hazafelé tértünk be. Eredetileg halászlét mentünk enni. Ez meg is volt, de nem sima halászlé formájában, hanem korhely halászlevet. Nagyon forrón hozták ki, így amíg meglátogattuk a mosdót, pont ehető hőmérsékletűre hűlt le. Mindkettőnknek nagyon ízlett. Kellemes, selymes ízvilág nagy haldarabokkal.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Nagy reményekkel indultunk ide de sajnos borzasztóan csalódtunk. . . kb 10 ember volt rajtunk kívül a csárdában és így 25 perc volt az italok kiérkezése. ez ételek már jobban jöttek de kár volt . halászlé kritikán aluli ennyire rosszat szerintem még sehol nem ettem. az előételek főételek aránylag jók voltak csak az a gagyi fagyasztott krumpli ne lett volna.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Lányommal és barátnőmmel voltunk. Annak ellenére mentem,hogy a hal ételekért nem vagyok túlzottan oda. Utólag nagyon bántam volna ha kihagyom. A halászlé nagyon finom volt,és bőséges a kenyér hozzá friss és ropogós. A desszert isteni volt bár ,,túlvállaltuk" magunkat mert az is ,,emberes" adag volt, A sör és az üdítők megfelelő hőmérsékletűek voltak, az elvitelre csomagolt leves stabil műanyag dobozban volt.
Debrecen

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22.
Tiszacsege ezzel került be az országos médiába,no meg azzal,hogy a király is idejár halászlét enni. Szombat van,szokásos családi ebéd,kivételesen ráérünk,nézzük meg, hogy van Jani. Autózunk 58 kilométert,majd viszonylag kényelmesen parkolunk. Második nekifutásra,mert asztalfoglalás csak fél egyig van,a multkor ez nem jött össze,most igen.

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Ha egy jó halászlevet szeretne enni a család mindig elsőként ez a kis Halászcsárda jut eszünkbe! Elég sűrűn meg is látogatjuk! A halételek között még nem találtunk olyat ami ne nyerte volna el a tetszésünket. Bár aki nem halételt szeretne enni az ne ide jöjjön, de gondolom a halászcsárdát mindenki ezért keresi fel. Kiszolgálásra még nem volt panaszunk, kedvesek udvariasak.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 16.
Kifejezetten a halászlé megkóstolása miatt tértem be ide motoros túrám alkalmából. A hely kialakítása nem különösebben érdekes, de hát nem is emiatt jöttem ide. A kiszolgálás gyors és udvarias, alig kellett várakoznom. A megrendelés feladását követően rövid időn belül megkaptam a harcsa halászlevet hal belsőségekkel.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A halászlé miatt kerestem fel a helyet. Régebben már jártam itt egyszer. Az étterem délelőtt 10-kor nyit, én 11 előtt pár perccel érkeztem. Megrendeltem volna a halászlét, de közölték, hogy most készül, fél 12-re lesz kész. Ha már idáig eljöttem megvártam, csak nem igazán értettem, hogy akkor miért nyitnak ki 10-kor? Nos a halászlé valóban friss volt, bőségesen ellátva hallal.

Legnépszerűbb csomagok Tiszacsegén és környékén
Valentin Deluxe Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka már 13.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Hotel Aurum
3 nap/2 éjszaka 13.832 - 17.982,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness- és termálrészleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.04.30. - 2021.12.20.
Steffy Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2021.09.30.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel
2021.06.01. - 2021.06.30.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.100 - 41.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.22. - 2022.04.28.
Muskátli Vendégház
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.316,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.31.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2021.06.21. - 2021.09.19.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 10.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.21. - 2021.12.31.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.260 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.12.20.
Muskátli Apartmanház 4

Szállodák Tiszacsege környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Tiszacsege
Kikelet Club Hotel Tiszacsege
Silver Hotel Tiszacsege
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)

Tiszacsegei Halászcsárda TiszacsegeX