PZsu: Ebéd a tiszakécskei fürdőben - Tisza-parti Gyógy-és Élményfürdő Pizzéria Tiszakécske

Ebéd a tiszakécskei fürdőben

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A tiszakécskei fürdőben járva megéheztünk. Az önkiszolgáló részen hosszú sor volt, így inkább a "beülős" éttermet választottuk. Strandos étteremhez képest széles a kínálat, a pizzák mellett sok frissensült is van. Hárman három félét választottunk.A főételek 1450-1900 Ft között vannak + 500-650 a köret, így fejenként egy főétel savanyúsággal 2500 Ft-ra jött ki.
A minőség elfogadható volt, bár a párolt rizs kissé száraz. A kiszolgálás nagyon pörgős, gyorsan megkaptuk az ebédet.

Mindent összevetve, érdemes máskor is ezt az éttermet választani.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

6060 Tiszakécske
Rózsabarack tér 2.

2019. március 25.
Érdemes lenne bővíteni a befogadóképességet, mert egy tavaszi hétvégén 12:00-kor az emberek ott állnak meg rohangálnak az étterem kellős közepén, arra várva, hogy le tudjon ülni a másik helyére. Ez sajnos mindenkinek kellemetlen. Az ebédjét fogyasztó embernek is, a leülni vágyó embernek is, a...