Barbara113: Finom étel-kevés asztal - Tisza-parti Gyógy-és Élményfürdő Pizzéria Tiszakécske

Finom étel-kevés asztal

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Érdemes lenne bővíteni a befogadóképességet, mert egy tavaszi hétvégén 12:00-kor az emberek ott állnak meg rohangálnak az étterem kellős közepén, arra várva, hogy le tudjon ülni a másik helyére. Ez sajnos mindenkinek kellemetlen. Az ebédjét fogyasztó embernek is, a leülni vágyó embernek is, a felszolgálóknak is mert nem férnek el. Nagy nehezen sikerült nekünk is helyhez jutni a családdal. A hangzavar borzasztó volt, zsongott a fejünk amikor ebéd után végre kimentünk a medencékhez. Az étlapot gyorsan megkaptuk és az italokat is. Strandos étteremhez képest meglepően nagy az étlap választéka. Az árak átlagosak, elfogadhatóak. Teltház ellenére az ételek is meglepően gyorsan megérkeztek forrón és frissen. Az adagok megfelelőek, bőven jól lehet vele lakni egy felnőtt embernek.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Gyenge

Szeretnéd követni Barbara113 felhasználót?    Igen

6060 Tiszakécske
Rózsabarack tér 2.

2018. július 24.
A tiszakécskei fürdőben járva megéheztünk. Az önkiszolgáló részen hosszú sor volt, így inkább a "beülős" éttermet választottuk. Strandos étteremhez képest széles a kínálat, a pizzák mellett sok frissensült is van. Hárman három félét választottunk.A főételek 1450-1900 Ft között vannak + 500-650 a...