Gyerekparadicsom

Barack Gyógy- és Élményfürdő TiszakécskeBarack Gyógy- és Élményfürdő Tiszakécske a térképen

Kihagyhatatlan 2017. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 21.
Minden mérlegelve: nagyon kellemes hely kisgyerekekkel.
Az apróságokat nyáron külső árnyékolt és belső, télen is üzemelő fedett medence is várja. Egy kiscsúszda jó lett volna a kisgyerek medencében, mert a gyerek élménymedence csúszdája nagyobbacskáknak való.
Negatívum, hogy kicsit kevés volt az árnyék a közel 40 fokos kánikulában, mire mi 11 körül odaértünk, az ingyenes napernyőket elfoglalták a látogatók.
A medencék vize tiszta, a környezet gondozott, a kiszolgáló helyiségeket is rendszeresen és rendesen takarítják.
A strandos önkiszolgáló étterem is hozza az elvárt "strandos" szintet, a választék kielégítő, a minőséggel sem volt gond, bár én kicsit drágának tartottam az 1700 Ft körüli főételeket.

Barack Gyógy- és Élményfürdő további értékelései

2023.10.05családjával
Ez az élményfürdő, télen - nyáron szuper élményt nyújt, tökéletesen feltöltődve távozik a vendég. Figyelmesek, ár érték arányban is nagyon jó. MINDEN SZEMPONTBÓL KIVÁLÓ!
2021.09.13gyerekekkel
Sokat fejlesztettek a Tisza-parti Gyógy és Termálfürdőben az elmúlt években. Új csúszdapark készült és egy új, nagy szauna, ahol szaunaszeánszokat tartanak. Felújították az önkiszolgáló éttermet is. A vendégeket sok ingyenes pihenőágy várja. Kicsiknek, nagyoknak jó program a fürdő. Nyáron a...
2019.07.22gyerekekkel
A vendégszámhoz képest kicsi a terület, kevés a medence, konkrétan tömegnyomor van. Már tavaly is ki akartuk próbálni, de az utcáig állt a sor. A büféknél 1 órás sorban állás. Családi kedvezmény szánalmas, 2 felnőtt 1 gyerek... ha több gyerek van nekik már külön jegyet kell venni. Ha ki akarsz...
Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
2025.01.06-ig