Kora-tavaszi séta az arborétumban

Tiszakürti Arborétum Kalandpark TiszakürtTiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt a térképen

Kihagyhatatlan 2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. július 25.
Ilyenkor, amikor a természet még csak ébredezik, álmos és fázós, kellemes sétálni olyan helyen, ahol érezzük a „leheletét”. Igaz, egy arborétum teljes pompájában csak később mutatkozik meg, de mi ilyenkor jártunk ott – hát tettünk egy sétát.
Természetesen, megérte.
Azon túl, hogy az amúgy sem drága belépőjegy túlontúl kedvezményes volt, látogatók csak mi voltunk ebben a szép, viszont éppen rendezés alatt álló hatalmas parkban.
Itt nem állnak katonás rendben a fák és bokrok, mint némely más helyen, de mindenhol volt a fajra utaló információ, eligazítás.
Ajánlom mindenkinek, hogy szánjon rá időt egy sétára, megéri feltöltődni, relaxálni ebben a hatalmas parkban.
. Megjegyezném, hogy az ajánlott időtartamot én 2 – 3 órában állapítottam meg, de természetkedvelőknek egy fél nap sem sok.
Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt - Tiszakürti Arborétum Kalandpark Tiszakürt -

Tiszakürti Arborétum Kalandpark további értékelései

2023.02.05a párjával
Jó pár évvel ezelőtt, virágzó tavaszban már voltunk a Tiszakürti Arborétumban, tegnap viszont téliesen hideg, szeles bár sajnos hómentes - időben mentünk, hogy örökbe fogadjunk egy madárodút, megpróbálkozzunk vesszőből madáretető készítésével, és persze sétáljunk egy jót a kertben. Az M44-es...
Barack Thermal Apartmanok Tiszakécske - Napi árak a Thermal apartmanban
Napi árak a Thermal apartmanban