Kifejezetten jó falusi kocsma

Szekér Söröző TiszaörsSzekér Söröző Tiszaörs a térképen

2017. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. július 14.
A Szekér söröző egyike a legjobb falusi kocsmáknak ahol valaha jártam,. A kiszolgálás kedves, a beltér szerethető, tiszta, az árak pedig verhetetlenek. Az Igazi Csíki Sör 300 ft – többnyire még az üzletben is többe kerül, van, ahol felmegy 680-ig. Mondta is a pultos kislány, hogy az abc-ban 350, s náluk a legolcsóbb ez a terméké.
Van Pécsi sörük is a jobbik változatból, az meg 250. Alig több, mint egy nagyáruházban.
Jómagam egy paradicsomos Top Joyt ittam, mert vezettem, társaim elosztottak egy Igazi Csíki Sört. Jó élmény volt ez. Eger felé menet bármikor beiktatnék itt egy pihenőt ismét.
Ár / érték arány:Kiváló
Szekér Söröző Tiszaörs - BelsőSzekér Söröző Tiszaörs - BelsőSzekér Söröző Tiszaörs - BelsőSzekér Söröző Tiszaörs - BelsőSzekér Söröző Tiszaörs - BelsőSzekér Söröző Tiszaörs - BelsőSzekér Söröző Tiszaörs - EgyébSzekér Söröző Tiszaörs - Étel/italSzekér Söröző Tiszaörs - EgyébSzekér Söröző Tiszaörs - Külső képSzekér Söröző Tiszaörs - Külső képSzekér Söröző Tiszaörs - Külső kép
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással