Club Hotel Pegasus Tiszaug

6064 Tiszaug, Vörösmarty u. 12.

Club Hotel Pegasus Tiszaug a térképen

Szállások Tiszaug városában
Wellness csomagok Tiszaug városában

Club Hotel Pegasus Tiszaug vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Jártam már sok szállodában, de ez egyszerűen kritikán aluli. Megáll az ember esze, hogy ennyi pénzért milyen ócska szolgáltatást kap. Amin pedig ledöbbentem, hogy micsoda értékeléseket kapott a hely (egyén portálokon)
Tisztában vagyok vele, hogy a hely ***-os, na de kérem, a tisztaság nem luxus. Meg merem kockáztatni, hogy idén a pókháló még nem lett leszedve.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8.
Visszatérő vendégként ismételten nagyon elégedetten távoztunk. A személyzet lecserélődött fiatal, segítőkész emberekre. Nyáron nagy melegben az éjszaka is nyitva lévő kivilágított kinti és belső medence csodás felfrissülést jelentett. A szálloda szolgáltatásai minden igényt kielégítettek, a tulajdonos kedves és figyelmes.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyszer sokkal jobb napokat látott szálloda. Mára kicsit lepukkant főleg a szobák. Tisztasag teren sem all a helyzet magaslatan. Szörnyű a konyhája. Mi szinte eheztunk. A kisgyerek nutellas kenyéren és virslin élt. Bármit rendeltünk ehetetlen volt. Tele volt a kinti ebédlo rész sok girhes macskaval. ? ? ? Nem is értem mit kereshettek ott.

Csingiling TOP szállásértékelő
Csingiling TOP étteremértékelő
Csingiling TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Szokásommá vált, hogy mielőtt elmegyek egy helyre pihenni, elolvasgatom előtte a vendégek véleményeit, kritikáit arról. Ez volt az első eset, hogy nem tettem, igazából időhiány miatt - meg talán mert annyira vártam, hogy már végre ott legyünk a párommal. Utólag úgy gondolom, hogy nagyon helyesen tettem, mert ha CSAK az előttem itt pihenők véleményére hagyatkozom, biztosan nem jöttünk volna ide.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
2016 februárjában töltöttünk itt három csodás napot A FÉRFI-vel, megünnepelendő féléves ismeretségünket. :) A szállás lefoglalásában egy kupon segített, ami szerintem nagyon jó kezdeményezés. :) A szállodában kedvesen fogadtak, a szoba tiszta volt, szépen beágyazva, törölköző előkészítve.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Kicsit fenntartásokkal mentem ebbe a szállodába, mivel több negatív értékelést is olvastam a helyről. Bennünket nagyon kellemes meglepetés ért. A személyzet - különösen Enikő - nagyon kedves, figyelmes volt. Az ételek finomak, az adagok meglehetősen nagyok. A közösségi helyiségek jól felszereltek, tágasak, kényelmesek.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Három szobát foglaltunk a szállodában júliusban, 6 felnőtt részére. Szeretném a jó és a rossz tapasztalatainkat is megosztani. A hotel közösségi helyei - külső,belső medenceterület, sportterület, étterem - szépek, tiszták voltak. A reggeli nálunk választékban, frissességben tökéletes volt, egyetlen hiányossága a reggeli italok között semmilyen gyümölcslé nem volt.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom hogy azok akik fel értékelik ezt a helyet azok jártak e már jó helyen? Mert ez nem az! ! ! Kettő éjszára mentünk hétvégén felárral, de ha csak a párommal mentem volna, biztosan otthagytam volna őket azonnal ahogy átvettük a szobánkat. Az ágy 2db öreg ágy összetolva. A bejárati ajtó zárja rossz, nyelve nem működik.

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sziasztok. Nem egészen 3 napot töltöttem a Club Hotel Pegazusban fiammal és párommal együtt. A lehető legcsodálatosabb élmény volt számunkra ez a pár nap. Az étel kíváló a szoba kényelmes a személyzet külön figyelemreméltó, segítőkészségük és kedvességük sok évi vendéglátói tapasztalatom után is bátran kijelenthetem kevés ilyennel találkoztam utazásaim során.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014 augusztusában voltunk itt a párommal,ajándék volt. Sajnos csalódás volt számunkra. A pincér nem mondanánk segítőkésznek,nem azt az ételt kaptuk amit megrendeltük,és a pincér észre se vette,de természetesen aszt akarták számlázni amit nem kaptunk meg. A reggelihez sem gyümölcs sem gyümölcslé,de még egy kancsó hideg víz sem volt.

Club Hotel Pegasus
Tiszaug
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
Érvényes: 2022.09.01-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.600 - 26.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.980 - 9.430,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.03-ig
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.05.12-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.245 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, fürdőbelépővel, wellness részleg és sportpálya használattal, állatsimogatással, parkolással
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.12-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Tiszaug környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

TiszaugX