Imádom a kicsi kínai ételeit

Lili Thai Gyorsétterem TiszaújvárosLili Thai Gyorsétterem Tiszaújváros a térképen

2017. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. július 14.
Kedvenc kajáldám és csak azért kap négyest, mert sosem működik a wc és kosz van!
Mindig más lányok dolgoznak neki, szerintem nyári munka féle lehet vagy kereset kiegészítés, de legalább egyszer kifoghatna egy olyat, aki rendesen kitakarítja azt a helyet , mert szőrnyű :D
VISZONT! én ezt elnézem neki, mert olyan isteni kajákat készít a saját kicsi kínai kezeivel, hogy az valami isteni!!!
Az adagok nagyok, pedig mindig kis adagot kérek és ajándékba is beledob a szatyorba 1-2 szerencsesütit.
Ajánlom mindenkinek ezt a szuper ételkészítő mindig mosolygós kicsi kínait!:)
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Gyenge
Lili Thai Gyorsétterem Tiszaújváros - Külső képLili Thai Gyorsétterem Tiszaújváros - Külső képLili Thai Gyorsétterem Tiszaújváros - Étel/italLili Thai Gyorsétterem Tiszaújváros - Étel/italLili Thai Gyorsétterem Tiszaújváros - Étel/ital

Lili Thai Gyorsétterem további értékelései

2017.07.14a párjával
Minden alkalommal, amikor ott járok, mosolyogva fogad a tulaj, amolyan kínaias hajlongós köszönéssel. Igen, Thai kajáldának van feltüntetve, de a dekorációk a falon bizony kínaiul vannak, valamint a menü is (szecsuáni csirke, vagy pekingi kacsa) az. A kiszolgálás remek, mindig jól megpakolják a...
Outlet Hotel Polgár - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással