4921 Tivadar, Tiszapart, Strandközpont

Szállások Tivadar városában
Wellness csomagok Tivadar városában

Calypso Drinkbár Tivadar vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Az egyik legforróbb, kánikulai szombaton tértünk be ide ebédelni, úgymond jobb híján, mert sajnos a környéken nem nagyon van étterem, és ez esett útba. A tiszai szabad strandra néz a tágas terasz, így zömmel a strandolókkal volt tele. Olyannyira, hogy a pincér hölgy még mielőtt bármi másról szót ejtettünk volna, figyelmeztettet bennünket, hogy kb.

2015. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 1.
Vízitúra alkalmával látogattuk meg a helyet, ebédelés céljából. A fogadás készséges volt, azonnal összetoltak nekünk két asztalt. Az árak láttán kicsit összeráncoltam a homlokom. Kimondottan sokalltam egy strandon működő, büfészerű drinkbár részéről. Gyrostálat rendeltem, gondolván arra, hogy az mégsem lehet elrontani.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
A szabadstrandtól az első hely, a környéken talán a legszínvonalasabb is. Kellemes, félig nyitott teraszon üldögélhetünk, kedves kiszolgálók hozzák a finom étkeket, italokat. Főleg a halételeket és a többszemélyes tálakat kóstoltuk. Isteni a mákos gubájuk. Van egész jó fagylaltpultjuk is, ha hűvösebb desszerthez van az embernek kedve.

Legnépszerűbb csomagok Tivadaron és környékén
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel, wellness élményekkel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.31. - 2019.12.22.
Termál Apartman Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 23.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, szilveszteri gálavacsorával, tombolával, élőzenés esttel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 9.000.- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kiállítás belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.20.

Szállodák Tivadar környékén
Bástya Wellness Hotel Tivadar
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Sárkány Apartman & Kemping Tivadar
A Sárkány Apartman & Kemping igazi zöld sziget a szürke hétköznapokban. A fürdő a...
Édes kettes csomag (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Calypso Drinkbár TivadarX