Árvizi Emlékpark Tivadar

Múzeum
Árvizi Emlékpark Tivadar
Árvizi Emlékpark TivadarÁrvizi Emlékpark Tivadar
Árvizi Emlékpark TivadarÁrvizi Emlékpark Tivadar

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Árvizi Emlékpark Tivadar vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 25.a párjával járt itt
A község tábláját elhagyva érkeztünk meg a szépen gondozott parkba. A park a gát mellett található, azon is ide lehet jutni. Az 1947-es nagy tiszai árvíz 50. évfordulójára készült el az emlékmű, melyet Balogh Géza szobrászművész alkotott. Sajnos az árvízben 3 ember a halálát lelte több ezer ház ment tönkre, jónéhány össze is dőlt a gátszakadás miatt. Erre emlékezzük itt és mondjunk egy imát a halottakért.
Árvizi Emlékpark Tivadar - EgyébÁrvizi Emlékpark Tivadar - EgyébÁrvizi Emlékpark Tivadar - EgyébÁrvizi Emlékpark Tivadar - EgyébÁrvizi Emlékpark Tivadar - EgyébÁrvizi Emlékpark Tivadar - Egyéb