Hangulatos pub változó hangulatú kiszolgálással

Veresszekér Biker's Pub TokajVeresszekér Biker's Pub Tokaj a térképen

2015. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2015. november 17.
A Veresszekér Biker’s Pub Tokaj egyik leghangulatosabb kocsmája. Nincs túl sok belőlük, de erősebb mezőnyben is megállná a helyét. Itt inkább pincék fogadják a betérőt, pubok, kocsmák alig vannak. A Biker’s Pubban többször is megfordultunk, történt olyan is pár éve, hogy a kis hölgy alig akart beengedni nyitvatartási időben, azzal, hogy már zárni akart. Amikor közöltük vele, hogy mi vagyunk a vendégek, akik miatt a hely egyáltalán nyitva van és minket kevéssé érdekel, hogy ő csak azért maradt ott, hogy nézze a kedvenc sorozatát, akkor nagy duzzogva, pofavágások közepette beengedett és kiszolgált.
A választék kommersz, de akad pár jó bor, az árak barátságosak, mi sört ittunk itt többnyire, no meg Unicumot, mert egész nap boroztunk, ezzel együtt megesett, hogy kimért minőségi bort kértünk, ami rendben volt.
Mivel nincs nagy konkurencia, nem engedtük meg magunknak a megsértődés luxusát, s vissza-visszatérünk azóta is, de azért jó néven sem vettük az incidenst. Ételek nincsenek, az ételrovatban az italválasztékot díjaztam.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Veresszekér Biker's Pub Tokaj - Külső képVeresszekér Biker's Pub Tokaj - BelsőVeresszekér Biker's Pub Tokaj - Belső
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2026.04.30-ig
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval