Gulipán Vendégház Tornaszentandrás

3765 Tornaszentandrás, Szabadság út 15.

Gulipán Vendégház  Tornaszentandrás a térképen

Gulipán Vendégház Tornaszentandrás értékelése:

1. helyezett a 2 tornaszentandrási szállás közül

Gulipán Vendégház Tornaszentandrás vélemények

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A ház külsöleg szèp,de az udvar elhanyagolt,wifi,mobilhàlozat nincs.Szauna bekapcsolàsa nehèzkes,a pezsgöfürdő nem müködik.Egy szobában nem volt tv,a fürdőszobát sem lehetett használni.Az udvaron gyermeknek semmilyen játszàsi lehetőseg nincs.Szerintem családoknak egyáltalàn nem ideális.

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely szinte teljesen új volt ottjártunkkor. Nagyon kényelmes, igényes ágyakkal, tágas belső terekkel, igényesen felszerelt konyhával, gyönyörű fürdőszobákkal. Hangulatos tornácos parasztház, nagy hátsó udvarral, szaunával, jakuzzival... Minden igényt kielégítő, csendes és barátságos - a legjobb szállás az Aggteleki karszt hazai oldalán!

La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 62.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Tornaszentandrás környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Szenteste és varázslatos karácsony (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

TornaszentandrásX