Jó sörök, nem meggyőző burger

Beer & Burgers FastFood TörökszentmiklósBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós a térképen

2023. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. október 17.
A Beer and burger minihálózatnak két egységében jártam már, alapvetően jó tapasztalatokat szereztem. A burgerek mellett másféle ételeket is kínálnak, például pho-t is. Az még nem volt készen, így egy Devils Fire burgerre szavaztam, ami 3500 forintba került. 500 forintért adtak mellé korrekt salátát és állagra nem meggyőző krumplit.
A burger kapszaicintartalmával nem volt gond, de a húspogácsa mérete nem volt arányban a buciéval, ráadásul teljesen átsütötték.
Ha nem nézném a prémium sörválasztékot, az étel/ital rovat bizony 2 pont lenne.
De a sör felhúzza 3 pontra. Ugyanez érvényes az ár/érték arányra, ott is a sörök emelnek a pontozáson.
Az összeélményre megadom a 4 pontot mert vajszívű vagyok. :)
Ételek / Italok:Átlagos
Beer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - EgyébBeer & Burgers FastFood Törökszentmiklós - Egyéb

Beer & Burgers FastFood további értékelései

2023.10.13a párjával
A Szolnokon elragadtatottan dicsért Fast Food étterem, a Beer&Burgers nemrég még az Ország Burgere címet is elnyerte egyik készítményével. vagyis nem egy akármilyen vállalkozásról van szó. Nemrég terjeszkedni kezdett, és Törökszentmiklóson is megnyitotta etetőhelyét. OK, tudtuk mi, hogy nem...
MO-HA Panzió Törökszentmiklós - Napi árak
2025.01.01-ig