Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony
8246 Tótvázsony, Cservölgy puszta 1.

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony a térképen

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony értékelése:

2. helyezett a 2 tótvázsonyi szállás közül
109. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony bemutatkozása

A Cseri Kastély Szálloda & Étterem a Balaton-felvidék egyik legszebb völgyében, a Cser-völgyben épült.
Szállodánk 35 szobával várja a pihenni, kikapcsolódni, regenerálódni vágyó kedves vendégeit. Idejüket kirándulással, teniszezéssel, fürdéssel, lovaglással tölthetik a nálunk pihenők. A házban WiFi, pingpong, biliárd, kondiszoba térítésmentesen, infra szauna, masszázs térítés ellenében áll rendelkezésre.
A környék számtalan szebbnél szebb kirándulási lehetőséget biztosít. Veszprém, Nagyvázsony, Balatonfüred, Pápa, Tapolca.
Aki nálunk tölti szabadságát, hétvégéjét, biztosan nem bánja meg!

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony képei

Szállások Tótvázsony városában
Wellness csomagok Tótvázsony városában

Cseri Kastély Szálloda & Étterem Tótvázsony vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
2018 augusztusában vendégeskedtünk a kastélyban . A hely ahol van csodálatos csendes, tiszta . Ha nem vár az ember luxus körülményeket, jó a hely Olvastam kritizáló megjegyzéseket rézben igaz ,de a hely pótolja ezeket A tulajdonosok segítő, kedves, emberek azt akarják ,hogy mindenki jól érezze magát ha eljön hozzájuk , ajánlom akik csendet ,nyugalmat szeretik

zara TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
A helyet lehet imádni és lehet utálni. Objektíven az épület szép, de egyszerű, láthatóan a rekonstrukcióra nem sokat fordítanak. Kevés kellene, hogy a környezeti adottságokat meg lehessen koronázni, ahhoz kicsit több, hogy kb Batthyány szálló szintjén. Az oda vezető út egy része nem a legjobb, de engem kárpótolt a világvégi feeling, a Balaton abszolút közelsége, viszont főszezoni őrület helyett a megkapó nyugalom.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
Köszönjük szépen a vendéglátást. A Cseri Kastélyban sikerült teljes módon kikapcsolnunk és feltöltődnünk. Családias légkör, gyönyörű környezet. Csendes,nyugodt,pihenésre kiválóan alkalmas, ugyanakkor a hagyományos turista célpontok is könnyen elérhetőek. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész. Kiskutyánkat is szívesen fogadták. Reméljük ismét találkozunk.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21.
Amióta a Cseri kastély szállodában jártunk, egészen más véleményem van a besorolásokról, mint azelőtt. Megfordultunk már jó pár itthoni és hazai szálláson is, és ez viszi a pálmát, de sajnos negatív értelemben! A szobában nincs hűtő ( bár ezt nem is ígérték ), a háromágyas szoba 2 ágy és egy matrac, tévékészülék ugyan volt, de adás nem.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 13.
A szálloda egy "gödörben" van,ahol még térerő sincsen,mind ha a külvilágtól lennénk elzárva. A szobák felszereltsége: nincs hűtő,a tv két csatornás,a fürdőszobában nincs polc amire pakolhatna a kedves vendég,pótágynak kempingágyat kaptunk. Félpanzión voltunk,a reggeli svédasztalos volt,a vacsorát A és B menüből lehetett kiválasztani.

Ezüsthíd Hotel
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Kaktusz Villa
4 nap/3 éjszaka 7.500- Ft/fő/éj ártól: önellátással, délutáni wellness belépővel
Érvényes: 2020.10.20-ig
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
Érvényes: 2021.09.28-ig
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Tótvázsony környékén
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Wellamarin Zamárdi
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

TótvázsonyX