Sneci: Árad a nyugalom - Hotel Bakony Tótvázsony

Hotel Bakony Tótvázsony értékelése
1. helyezett a 2 tótvázsonyi szállás közül

Árad a nyugalom

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Közel a Balaton, csodaszép környék, nyugodt kis falucska.
Hatalmas, gyönyörű kert található a panzió mellett, padokkal, szobrokkal és kerti tóval. Nagyon kellemes sétálni ebben a rendezett környezetben.
A szállás kényelmes, tiszta, jól felszerelt.
A reggeli fenséges, a házi készítésű sajtok nagyon finomak, kérés nélkül is az asztalon van a mandulatej.
Összességében nagyon pozitívak voltak a tapasztalatok.

Szeretnéd követni Sneci felhasználót?    Igen

Hotel Bakony Tótvázsony
8246 Tótvázsony
Magyar u. 60.

2020. augusztus 17.
A hatalmas kert még annál is szebb, mint ahogy a fényképeken látszik - még a parkoló is nagyon szép, növényekkel befuttatott kőfal veszi körbe. A reggeli magasabb kategóriába is beleillene: a reggelizőterem is nagyon szép, de az árnyékos tetaszon is lehet enni, ahonnan a gyönyörű kertre lehet...

2020. augusztus 13.
Hatalmas, gondozott terület gyümölcsfákkal, tóval, padokkal, játékokkal. A személyzet nagyon kedves, gyors. A szoba minden igényt kielégített. Kutyusunk is jól érezte magát. A reggeli kiemelkedő, nagyon finom. Házi sajtok és lekvárok voltak. Csak ajánlani tudom!