Hotel Bakony Tótvázsony ★★★

Hotel Bakony Tótvázsony
8246 Tótvázsony, Magyar u. 60.

Hotel Bakony Tótvázsony a térképen

Hotel Bakony Tótvázsony értékelése:

1. helyezett a 2 tótvázsonyi szállás közül
57. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bakony Tótvázsony bemutatkozása

A hotel egy eldugott kis faluban található, viszont közel van a Balatonhoz, Veszprémhez és a Bakonyhoz. Igazi kis sziget, a csend és nyugalom szigete. Barátságos, segítőkész személyzet gondoskodik a családias légkör fenntartásáról és a házias ízek elkészítéséről. Melegen ajánljuk családoknak és baráti társaságoknak. Az étteremben esküvők, családi és egyéb rendezvények lebonyolítását is vállaljuk.

Hotel Bakony Tótvázsony képei

Hotel Bakony Tótvázsony

Hotel Bakony Tótvázsony vélemények

freszter TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
A hatalmas kert még annál is szebb, mint ahogy a fényképeken látszik - még a parkoló is nagyon szép, növényekkel befuttatott kőfal veszi körbe. A reggeli magasabb kategóriába is beleillene: a reggelizőterem is nagyon szép, de az árnyékos tetaszon is lehet enni, ahonnan a gyönyörű kertre lehet látni; sokféle nagyon finom ételből lehet választani, többek közt háromféle kecskesajt és minipalacsinta is volt.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Hatalmas, gondozott terület gyümölcsfákkal, tóval, padokkal, játékokkal. A személyzet nagyon kedves, gyors. A szoba minden igényt kielégített. Kutyusunk is jól érezte magát. A reggeli kiemelkedő, nagyon finom. Házi sajtok és lekvárok voltak. Csak ajánlani tudom!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Közel a Balaton, csodaszép környék, nyugodt kis falucska. Hatalmas, gyönyörű kert található a panzió mellett, padokkal, szobrokkal és kerti tóval. Nagyon kellemes sétálni ebben a rendezett környezetben. A szállás kényelmes, tiszta, jól felszerelt. A reggeli fenséges, a házi készítésű sajtok nagyon finomak, kérés nélkül is az asztalon van a mandulatej.

bzzz TOP szállásértékelő
2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Közel a Balaton, a falu csendes nyugodt, a panzió meglepően igényes, nagyon jól felszerelt. Szuper konyha ahol mindent megtalálni, ami egy gyors étkezéshez elengedhetetlen. Sőt olyan hűtőszekrény áll a vendégek rendelkezésére amitől elcsodálkoztunk, hogy egy ilyen drága technika áll mindenki segítségére! A penzió vezetője (mindenese) igen kedves, de nem tolakodó.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 25.
Kirándulásaink célpontjának a Balaton-felvidéket már több alkalommal kinéztük, de sajnos eddig arra igazából alkalmas szállást (több okból:ár-érték, elhelyezkedés, foglaltság) nem találtunk. A tótvázsonyi Bakony Hotel elnyerte tetszésünket, kiváló kiindulási pontja lett a Badacsony és Füred bebarangolásának. Csendes nyugodt helyen található, egy hatalmas park közepén.

Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 41.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Hotel Jade
Veszprém
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 40.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.02.28.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Érvényes: 2021.09.28-ig

Szállodák Tótvázsony környékén
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Wellamarin Zamárdi
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval

TótvázsonyX