Székely Fogadó étterme Tunyogmatolcs
4731 Tunyogmatolcs, Széchenyi út 8.

Székely Fogadó étterme Tunyogmatolcs a térképen

Székely Fogadó étterme Tunyogmatolcs értékelése:

1. helyezett az 1 tunyogmatolcsi étterem közül
229. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

H-Szo 10:00-22:00
V 10:00-20:00
házias ételek ...
magyar, angol, német, orosz
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
1 terem - max. 120 fő
2 terem - max. 60 fő
nincs

Székely Fogadó étterme Tunyogmatolcs bemutatkozása

A Székely Fogadó Szatmár-megyében Mátészalka és Fehérgyarmat között található, az utolsó magyarországi szállás és tankolási lehetőség Ukrajna és Románia felé. A panzió Tunyogmatolcson a fő út mellett, közvetlen a Holt-Szamos híd lábánál, csodálatos környezetben várja vendégeit.
A fogadóban 12 szobában összesen 29 fő elszállásolására van lehetőség. A szobák klimatizáltak, színes televízióval felszereltek, illetve mindegyikhez tartozik WC és fürdő is. Vendégeink intenzív pihenését segíti elő szaunánk, valamint csónakázási lehetőség a Holt-Szamoson. A stég az udvar határában található...

Éttermünk valamint különtermeink maximum 180 fős rendezvények, esküvők lebonyolítására kiválóan alkalmas. Dohányzó vendégek részére külön helyiség van biztosítva.

Székely Fogadó étterme Tunyogmatolcs képei

Szállások Tunyogmatolcs városában
Wellness csomagok Tunyogmatolcs városában

Székely Fogadó étterme Tunyogmatolcs vélemények

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Az esküvőnk utáni véleményünk. A hely esztétikuma,külleme kifogastalan,az ételek finomak. Viszont a felszolgálásal a vendégek 90% -a elégedetlen volt kevesen voltak. Koszos leveses tányérból kellett a káposztát elfogyasztani ami undorító,valamint 1 evőeszköz volt a töltött káposztához,illetve az azt követő frissen sült húsokhoz kötettel.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Ezen a környéken sajnos kevés az étterem, így örültünk, amikor Pünkösd hétfőn ezt ajánlotta valaki. Számunkra azonban, hogy úgy mondjam, "egyszer használatosnak" bizonyult! Biztosan nem megyünk oda még egyszer! Az egész intézmény kiépítése és az étterem működése is inkább ahhoz látszik igazodni, hogy a hétvégi esküvőket szolgálják ki, abból éljenek meg.

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fizetéskor nem árt a számlát átnézni, nehogy kellemetlen meglepetésben legyen részünk! A számlát a tulaj állította ki, reklamációnkkor ezt letagadta, és a tanuló pincérre fogta...
Kb. 25 ezer ft-tal kellett volna többet fizetnünk. Később persze sűrű bocsánatkérés közepette visszakaptuk a pénzt.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Az étterem nem régiben lett átalakítva, mellyel modern, hangulatos, varázslatos környezetté változott, megtartva egyediségét, hagyományos, retró stílusát is. A fiatal generációtól az idősebbekig mindenki kényelemben érezheti magát, ha ezt a helyet választja akár csak egy ebédre vagy a nagy napra, esküvőjére. Az üzletvezetés profi szinten folyik, a kiszolgálás udvarias.

2015. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. október 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Esküvőn vettem részt a Székely fogadóban. A személyzet kedves volt, az ételek finomak voltak. Különösen tetszett a hely elrendezése, illetve hogy tiszták voltak az illemhelyek. Fontosnak tartom, hogy a mai világban szállás is legyen egy ekkora rendezvény helyszínen. A szobák jó állapotban voltak. Ár-érték aránya az egész helynek megfelelő.

2015. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem hittem volna, hogy az ország keleti felében ilyen jó minőségű vendéglátó egység van. Három csillagos minősítésű, nagyon jó ár-érték arányú hely. A szállás egyszerű, tiszta, nem kopott, látszik rajta a tulajdonos odafigyelése. a fűtéssel nem spórolnak, a radiátor termosztáttal szabályozható. Nem kell pórfűtést kérni.

Legnépszerűbb csomagok Tunyogmatolcson és környékén
Nyírbátor
2019.08.25. - 2020.08.25.
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kiállítás belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.20.

Szállodák Tunyogmatolcs környékén
Bástya Wellness Hotel Tunyogmatolcs
Nem messze Nyírbátor városközpontjától található a Wellness Hotel Bástya, amely családi...
Sárkány Apartman & Kemping Tunyogmatolcs
A Sárkány Apartman & Kemping igazi zöld sziget a szürke hétköznapokban. A fürdő a...
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Napi ár 4 vagy több főre

Székely Fogadó étterme TunyogmatolcsX