Egyszerű hely kedves kiszolgálással, alacsony árakkal és átlagos ételekkel

Demény Étterem TuraDemény Étterem Tura a térképen

2016. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. március 20.
A Demény étterem, ahogy néztem, Tura első számú vendéglátó egysége. Egyszerre menza és étterem. A kínálat meglehetősen széles.
Erősen dilemmáztam, hogy halászlét kérjek vagy valami menzaételt. Végül az utóbbi mellett döntöttem, zöldborsófőzeléket rendeltem fasírttal (850) és egy somlóit (490). A főzelék ízesítése nem volt rossz, de igencsak eltúlozták a rántás mennyiségét, a fasírt rendben találtatott. A somlói sárga krémje pudingból készült, flakonos tejszínhabot nyomtak rá. Jóindulattal átlagos teljesítmény volt ez.
A beltér kissé jellegtelen, nem túl hangulatos, rádió szól, ami igencsak idegesítő.
A kiszolgálás szívélyes, bár pontatlan.
Pohár sört kértem, korsóval kaptam, pedig jeleztem, hogy másfél óra múlva vezetnem kell és nem kockáztatok többet. Poharat számoltak (250) én meg otthagytam két decit a sörből. Az italfront kommersz.
Maga az élmény nem volt rossz, sőt, a kedves kiszolgálás miatt belefér a jóba.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Demény Étterem Tura - BelsőDemény Étterem Tura - Étel/italDemény Étterem Tura - Étel/italDemény Étterem Tura - BelsőDemény Étterem Tura - BelsőDemény Étterem Tura - EgyébDemény Étterem Tura - Külső kép
Termál Hotel Vesta Tápiószecső - Kikapcsolódás félpanziós ellátással
Kikapcsolódás félpanziós ellátással