Kellemes emlék

Újhartyáni Sváb Tájház ÚjhartyánÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán a térképen

Kihagyhatatlan 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 29.
Mivel tájház rajongó is lennék egyszemélyben, és tudomásom volt erről a sváb tájházról, nem haboztam felkeresni. És egyáltalán nem bántam meg. Egy rendkívül kedves, szívélyes hölgyet találtam, aki örömmel vezetett végig a kincseken, sok szempontból egyhúron pendültünk, szóval, azonos értékeket látunk a világból, sok faluban vannak ilyen őrző lángok, csak meg kell őket keresi, találni, szóval, beszéltünk itt betelepítésről, kitelepítésről, hagyományokról, nemzetiségi viszonyról és vallásról, és nagyon élveztem. Itt is az emberi tényező dobta ide ezt az ötöst, lehetett volna, egy lelketlen vagy barátságtalan nemtörődömség is ugyanitt és akkor rosszkedvűen leosztályoztam volna négyesre vagy az alá... de így, hogy egyenként megbeszéltük a tárgyak jelentőségét, az emberek viszonyát a múlthoz, az időhöz, így felértékelődött minden, és hát nagyon kellemes emlék marad,, azt hiszem.
Újhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - Külső képÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - BelsőÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - EgyébÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - Külső képÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - Külső képÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - Külső képÚjhartyáni Sváb Tájház Újhartyán - Külső kép
Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár