Átlagos cukrászda

Bohém Cukrászda & Kávéház VárpalotaBohém Cukrászda & Kávéház Várpalota a térképen

Átlagos 2020. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. december 13.
A Bohém cukrászdától többet vártunk. Hangulatosabbat, izgalmasabbat, talán azért, mert a Bohém névre hallgató egységek Budapesten, Aradon és Kolozsváron jobb benyomást hagytak bennünk. Ebben nem sok különlegeset találtunk.
Kértem egy mézes krémest meg egy tejeskávét, egyik 250 ft volt, a másik 450 ft, ez végül is jó ár/érték arány.
A teraszon ültünk le.
Tisztes három pont.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Bohém Cukrászda & Kávéház Várpalota - Étel/italBohém Cukrászda & Kávéház Várpalota - Külső kép

Bohém Cukrászda & Kávéház további értékelései

2021.11.03családjával
Hangulatos hely, finom sütemények, széles választék, kedves kiszolgálás. :) A régi "retro" sütik mellett sok újdonság is megtalálható. Kiváló kávé, tea, forró csokoládé.
2021.08.21családjával
Nagyon jo volt ajánlani tudom csak mindenkinek finomak a sűtik nagy a választék kedvesek a kiszolgálók tiszta a hely nekem osszeségében nagyon tetszet ez a hely csak ajánlani tudom mindenkinek
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Előrefizetési kedvezmény reggelivel
Előrefizetési kedvezmény reggelivel
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó