Várfal'ó Várpalota

étterem
Várfal'ó Várpalota
Várfal'ó VárpalotaVárfal'ó Várpalota
Várfal'ó VárpalotaVárfal'ó Várpalota

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Várfal'ó Várpalota vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2023. augusztus 8.egyedül járt itt
A Thury vár oldalával szemben működik a város népszerű street food egysége, a Várfaló. A konyharészleget csak egy pult választja el a vendégtértől, de a jó elszívórendszernek köszönhetően ez cseppet sem zavaró, sőt, inkább komfortérzetet ad, hogy láthatjuk miként készül el az általunk rendelt fogás.
Várfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - EgyébVárfal'ó Várpalota - Étel/ital
2020. december 13.barátokkal járt itt
A Várfaló nevű helyet kifejezetten kedveltem. Nagyon jó volt a pulton belül állók közti kommunikáció kisugárzása. Úgy tűnt, hogy akik itt dolgoznak, örömmel teszik ezt. S az öröm kisugárzik a pult másik oldalán állókra is.