Cream Cafe Vecsés

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Cream Cafe Vecsés vélemények

2022. szeptember 21.egyedül járt itt
A Cream café a lokációhoz képest egész jó kis hely. A beltér hangulatos, a kiszolgálás udvarias. A fiúk rezerváltak, nem különösebben kedvesek, a hölgy társuk viszont mosolygós, szívélyes. Elviselhető popzene szól. A pálinkaválaszték korrekt, Szicsek és Panyolai pálinkákat tartanak, az itallapra véletlenül Brillt nyomtattak.
Cream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - EgyébCream Cafe Vecsés - Egyéb
Szörnyű 2021. július 30.a párjával járt itt
A pizzák amiket rendeltünk kritikán aluliak voltak. Mindkét pizzán a tészta széle erősen égett volt, a feltétnek nevezett sonka, szalámi, ízetlen, a csirkehús rágós volt. A pizzák úgy néztek ki, mintha az "utolsó utáni pillanatban" készítették volna el rohamtempóban. Nagyon erősen összedobott kinézete volt a feltéteknek. Többet nem fogunk innen rendelni.
Cream Cafe Vecsés - Egyéb
2013. augusztus 24.a párjával járt itt
A házassági évfordulónkat ünnepeltük a népszerű étteremben, kettesben. Nem árultuk el mi járatban vagyunk, nem is kaptunk gyertyát. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálást azonban lassúnak találtuk. Rajtunk kívül nem voltak sokan, így a hangulat kicsit leült, bár lehet, hogy korán mentünk.