Jó kis hely Vecsésen

EriCafé VecsésEriCafé Vecsés a térképen

2018. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. december 30.
Az Eri café lelke a pultos-kiszolgáló s alighanem tulajdonos is, akit talán Erikának hívnak.
Nekem úgy tűnt, hogy kevés pénzből igyekeznek korrekt vendéglátást nyújtani.
A kínálatban szerepelnek szendvicsek, lepények, saláták.
Mi lepényt kértünk, valamint hot dogot, értékeltük, hogy a kiflit nem mikróban melegítették s a virslit is gőzölőben készítették el. A gasztronómiai teljesítményre nem adhatok ezzel együtt három pontnál többet, ez az, amit átlagos szinten elvárhatunk, viszont az 5 csillagos kiszolgálás felhozza a helyet négy pontra.
Szerettünk itt lenni, lehet, hogy máskor is betérünk.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
EriCafé Vecsés - Külső képEriCafé Vecsés - Külső képEriCafé Vecsés - BelsőEriCafé Vecsés - Étel/italEriCafé Vecsés - Étel/ital

EriCafé további értékelései

2019.10.11gyerekekkel
Nagyon jó hely. Ajánlom mindenkinek. Az étel nagyon finom. Szeretünk ide járni. Bőséges a kínálat energiaitaloktól kezdődően az üdítőkön át minden van!
2019.10.04családjával
Mindíg barátságos a kiszolgálás és finomak a szendvicsek. Mi egy reggelire szaladtunk be és azóta heti egyszer biztosan ott reggelizünk. A nem túl nagy kiszolgálótér ellenére van lehetőség leülni is. Jellemzően az általunk látott vásárlók az elvitelt választják.
Airport Hotel Budapest Vecsés - Két ünnep között
Két ünnep között